Izrael nie tylko dla pielgrzymów. Odkryj magię tego kraju podczas wycieczek objazdowych 2020!

Udany urlop to nie tylko palmy i wypoczynek nad błękitną wodą. Daj się namówić na wycieczkę objazdową do Izraela, która z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Do wyboru masz trzy propozycje - każda z nich oferuje coś innego! Nadal trwają zniżki związane z przedsprzedażą, tym bardziej warto skorzystać.
Izrael Jerozolima Izrael Jerozolima fot. www.shutterstock.com

Izrael i Jordania

Nie ma to jak początek wycieczki w samej Jerozolimie! Tam czeka cię m.in.: kościół Dominus Flevit, Bazylika Wszystkich Narodów, a także Stare Miasto. Następny dzień spędzisz w Tel Aviwie. Po drodze zwiedzisz także inne, o wiele mniejsze miejscowości, takie jak Akka czy Hajfa. Zahaczysz również o Jordanię. Z Góry Nebo będziesz podziwiać panoramę doliny Jordanu i Ziemi Świętej. Następnie zwiedzisz stolicę kraju - Amman, gdzie na wzgórzu mieszczącym pozostałości potężnej niegdyś cytadeli udasz się m.in. do Muzeum Archeologicznego. W planie wycieczki uwzględniono także Petrę, Qumran i Jerycho. Trzeba przyznać, że to bardzo bogaty program.

Tel Aviw Tel Aviw Fot. Rainbow

Weekend w Izraelu

Co powiesz na weekendowy wypad do Izraela? Nawet w 4 dni uda ci się zwiedzić najpiękniejsze zakątki kraju. Obowiązkowym punktem wycieczki jest oczywiście Jerozolima, Betlejem i Tel Aviw. Oprócz zwiedzania, czeka cie również chwila na relaks. Kąpiel w Morzu Martwym 430 m. p.p.m. to jest coś! Dla chętnych większych wrażeń będzie możliwość dodatkowego wyjazdu do Cezarei Nadmorskiej - portowego miasta wybudowanego przez króla Heroda Wielkiego. Zobaczysz m.in. hipodrom, teatr, akwedukt, a także pozostałości pałacu zbudowanego przez samego króla.

Morze Martwe Morze Martwe Fot. Rainbow

Shalom Israel

Wypoczynek i zwiedzanie w jednym? Czemu nie! Ta wycieczka ci to umożliwi, dzięki zarezerwowaniu kilku dni w programie na relaks w Ejlacie! W planie uwzględniono również Jerozolimę, Betlejem oraz Tel Aviw. Podczas wyprawy zobaczysz miejsca takie jak: Menora, Muzeum Księgi, twierdzę Zelotów w Masadzie, a także Kneset - izraelski parlament. Dla relaksu czeka cię kąpiel w Morzu Martwym, po której będziesz miała możliwość zaopatrzyć się w kosmetyki z minerałami z Morza Martwego. Na sam koniec wycieczki czeka cię spacer po starym mieście Jaffa.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o:
Komentarze (26)
Izrael nie tylko dla pielgrzymów. Odkryj magię tego kraju podczas wycieczek objazdowych 2020!
Zaloguj się
 • lubella69

  Oceniono 5 razy 3

  "magia Izraela": to że istnieje.

 • g106

  Oceniono 1 raz 1

  Byłem w Izraelu a nie w ziemi świętej. To piękny kraj, pełen historii, przyrody i fajnych ludzi. Wszyscy wiedzieli, że nie jestem Zydem i jestem z Polski. Nie spotkały mnie z tego powodu żadne nieprzyjemności. Byłem tam turystycznie, nie klepałem tych śmiesznych paciorków, przeszedłem trasę drogi krzyżowej, byłem pod złotą kopułą i ścianą płaczu, nad morzem martwym, na pustyni negev i wielu innych fajnych miejscach. Jedynie na lotnisku zadaja te głupie pytania, na które się można przygotować i klepać głupkom politycznie poprawne, ściągnięte z netu. A tak poza tym wszędzie było OK, nawet w ultraortodoksyjnych dzielnicach Jerozolimy i Telawiwu

 • gadolinn

  Oceniono 3 razy 1

  Bandycki kraj, bandycka populacja, okupanci, oszolomstwo religijne i narodowe - po co tam jechac?

 • rabin_z_czubow

  Oceniono 1 raz 1

  "Widzisz młody - było sobie kiedyś takie państewko Izrael, zresztą cholera wie, może nadal jest, a najciekawsze w nim było to że praktycznie non stop trwała tam wojna..."

 • melamed

  Oceniono 7 razy 1

  Po co jechac nad Morze Srodziemne?Wystarczy poczekać na realizacje 447,a Izrael sam do nas przyjdzie.

 • pujechalli2

  Oceniono 1 raz 1

  Odkryj magię Jezusa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX