Kenia - niesamowity kraj Afryki. Zobacz zimowe oferty wycieczek na sezon 2019/2020!

Zima to idealna okazja na skorzystanie z wycieczek w ciepłe, egzotyczne kraje. Do tych najbardziej rozchwytywanych, ale jeszcze nie do końca docenionych przez turystów należy m.in. Afryka. W sezonie 2019/2020 wybierz się do Kenii i odkryj jej piękne miejsca, od których nie sposób oderwać oczu! Oferty znajdziesz w super cenach.
Kenia, Diani Beach Kenia, Diani Beach Fot. oWady bez O

Kenia / Mombasa

Mombasa to drugie co do wielkości miasto w Kenii, które może pochwalić się największym portem morskim i lotniczym. Koralowa wyspa u wybrzeży Oceany Indyjskiego, na której leży Mombasa dodaje niesamowitego uroku. Charakterystycznym dla miasta są kły słoniowe wznoszące się nad ulicami na Moi Avenue, które tworzą bramę w kształcie litery M. Wybrzeże Mombasy to region pełen piaszczystych plaż. Najsłynniejsze kurorty to Diani Beach z plażą o niezwykłym, białym piasku i hotelami najwyższej klasy oraz Kilifi, który szczególnie rozchwytywany jest wśród miłośników spotów wodnych.

Kenia Kenia fot. shutterstock.com

Kenia / Malindi

Malindi to kurort z najlepiej rozwiniętą infrastrukturą turystyczną i najpiękniejszymi prywatnymi plażami. To właśnie tam znajdziesz niezwykłą rafę koralową i wyjątkowe parki morskie. Najsłynniejsze kurorty to bez wątpienia Malindi i Watamu, gdzie znajdują się najlepsze warunki do plażowania i nurkowania. Natomiast zatokowe plaże z drobnym, białym piaskiem to Turtle Bay, Watamu Bay i Blue Lagoon. Jeśli chodzi o atrakcje, warto zahaczyć o Morskie Parki Narodowe, gdzie możesz obserwować fantastyczne życie zwierząt w morskich głębinach.

Kenia Kenia Fot. rainbow.pl

Kenia Classic - wycieczka objazdowa

Doskonałą formą spędzenia urlopu są nie tylko wycieczki typowo nastawione na relaks, ale także te objazdowe. Zorganizowana wyprawa do Kenii obejmuje przede wszystkim wyprawę na safari, obserwacje dzikiej przyrody i odkrywanie afrykańskiej kultury. Warto korzystać z przedsprzedaży na sezon 2020, kiedy to ceny spadają nawet do 50%! Obserwuj w naturalnym środowisku słonie, żyrafy, zebry i lwy, odkryj majestatyczne Kilimandżaro, rezerwat Masai Mara, jezioro Nakuru i stolicę Kenii - Nairobi. Pamiętaj, że tyle atrakcji czeka cię podczas jednej wycieczki - warto skorzystać!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: