Najlepsze hotele z aquaparkiem na wakacje z dziećmi! Wśród ofert Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie i Bułgaria

Wybór odpowiedniego miejsca na wakacje z dziećmi to nie lada wyzwanie. Aby umilić pobyt swoim pociechom, warto rozejrzeć się za hotelami, które posiadają aquapark lub program animacyjny. Świetnym miejscem na rodzinne wakacje są: Bułgaria, Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie. Zobacz jakie oferty przygotowaliśmy i wybierz jedną z nich, aby cieszyć się wypoczynkiem!
Costa Brava / Hiszpania Costa Brava / Hiszpania Fot. Rainbow

Hiszpania

Hiszpania jest twoim pierwszym pomysłem na wakacje z dziećmi? Prawidłowo! Zarówno ty, jak i twoje dziecko będziecie się świetnie bawić w hotelu Oasis Park Splash znajdującym się na Costa Maresme - Calella. To wręcz wymarzone miejsce dla rodzin. Hotel oferuje wiele atrakcji, w tym animacje dla dzieci, strefę ze zjeżdżalniami, jacuzzi i brodzik dla tych najmłodszych z niewielkim parkiem wodnym. Kolorowe zjeżdżalnie i statek przykuwają uwagę dzieciaków. Twoje dziecko będzie zachwycone i bogatsze o same dobre wspomnienia!

Teneryfa Teneryfa Fot. rainbow.pl

Wyspy Kanaryjskie / Teneryfa

Jeśli Wyspy Kanaryjskie, to tylko Teneryfa! Zwłaszcza, jeśli zależy ci na satysfakcji najmłodszych uczestników wycieczki. Znana sieć hotelowa Bahia Principe wciela koncept Fantasia realizujący założenia przede wszystkim nastawione na potrzeby najmłodszych. Innowacyjne animacje, ekspedycje, gry, wieczorne przedstawienia, strefa basenowa, spa, menu restauracyjne - wszystko to ma na celu uatrakcyjnienie pobytu dzieciom. Nie czekaj ani chwili dłużej i rezerwuj już teraz termin na przyszłoroczne wakacje! Wszyscy będą zachwyceni.

Bułgaria Bułgaria Fot. rainbow.pl

Bułgaria

Piaszczysta plaża, bujna zieleń i mnóstwo słońca - brzmi świetnie, prawda? Zarówno ty, jak i twoje pociechy z pewnością będziecie zadowoleni z wakacji w Bułgarii. Wybrany przez nas hotel znajduje się w Primorsku - dawnej wiosce rybackiej, która poza malowniczymi plażami i ciepłym morzem oferuje również wiele innych atrakcji. Dzieci będą szczególnie zadowolone z aquaparku Aqua Planet znajdującego się całkiem niedaleko hotelu. Oprócz tego do dyspozycji jest oczywiście FigloKlub! Atrakcjom nie będzie końca!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu.

Więcej o: