Egzotyczna przedsprzedaż! Oferty do Kenii, Tajlandii lub na Kubę już od 4000 zł!

Przedsprzedaż to idealna okazja do tego, aby upolować świetne wycieczki w egzotyczne miejsca za niewielką cenę! Niektóre z nich przecenione są nawet o 40%, dlatego tym bardziej zachęcamy do poszukiwań! Aby ułatwić ci wybór, mamy dla ciebie propozycje nie do odrzucenia! Sprawdź co czeka na ciebie w Kenii, Tajlandii lub na Kubie i zarezerwuj termin na niezapomniany urlop.
Kenia, Afryka, safari, balon Kenia, Afryka, safari, balon Fot. Shutterstock

Kenia

Zastanawiasz się co takiego jest w Kenii, że przyciąga do siebie co roku tylu turystów? Bez wątpienia piękne wybrzeże oraz niezwykły świat przyrody to jej główne atrakcje. Rejon Mombasy to modne kurorty i nieograniczone możliwości nurkowania. W podwodnym królestwie zachwycają wspaniałe rafy koralowe oraz egzotyczne ryby, których ławice można podziwiać również w czasie wycieczki, specjalnie przystosowaną łodzią. Podobne atrakcje czekają na turystów w rejonie miasta Malindi, w którym można poczuć jeszcze bardziej egzotyczny klimat.

Kuba Kuba Simon Matzinger/CC BY 2.0

Kuba

Kuba szczególnie zachęca do odwiedzenia jej zimą. Od listopada do kwietnia na wyspach karaibskich panuje pora sucha z temperaturą sięgającą ok. 27°C i praktycznie brakiem opadów. To idealny moment na beztroskie wczasy na Kubie oraz zwiedzanie tego niezwykłego kraju. Roztańczona Hawana i zachwycający Trinidad to tylko namiastka tego, co powinnaś tam zobaczyć. Skorzystaj z ofert All Inclusive i wygrzewaj się na białych plażach, które znajdują się w niedalekiej odległości od hotelu - Varadero poleca się na wypoczynek!

Phi Phi, Tajlandia Phi Phi, Tajlandia fot. ELISALOCCI/istock

Tajlandia

Marzysz o egzotycznym urlopie w Azji? W takim razie koniecznie wybierz się na wycieczkę do Tajlandii. Podobnie jak na Karaibach, w czasie polskiej jesieni i zimy panuje tam pora sucha z bardzo przyjemną temperaturą i znikomymi opadami. Tajlandia to przede wszystkim ogromna różnorodność oraz jedna z najlepszych kuchni ulicznych na świecie! Czeka cię tam mnóstwo atrakcji - nowoczesny Bangkok, malownicza wyspa Phuket, a także rajskie plaże Krabi. Czego chcieć więcej? To będą niezapomniane wakacje.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: