Egipt w sam raz na zwiedzanie! Skuś się na wycieczki objazdowe na sezon 2020 - ceny zaskakują!

Nie daj się stereotypom - Egipt naprawdę jest piękny! A idealnym dowodem na to, są organizowane wycieczki objazdowe, które mają w swoim programie same perełki tego kraju. Sprzedaż na sezon 2020 już ruszyła, a ceny pozytywnie zaskakują - taniej już nie będzie! Sprawdź nasze propozycje i udaj się w podróż marzeń.
Sahara Sahara Ranibow

Potęga Południa

Pierwsza z proponowanych przez nas wycieczek dostarczy ci mnóstwo wrażeń, ze względu na jej obfity w piękne miejsca program. Zaczniesz od zwiedzania Luksoru - starożytnych Teb zwanych "miastem o stu bramach", gdzie udasz się m.in. do grobowców w Dolinie Królów. Następnie odwiedzisz sanktuarium i grobowiec królowej Hatszepsut oraz kolosy Memnona. Osoby poszukujące większej dawki wrażeń będą miały możliwość lotu balonem nad zachodnim brzegiem Luksoru. Równie ciekawym punktem wycieczki jest przeprawa przez śluzę na Nilu, a następnie rejs do Kom Ombo, gdzie znajduje się zespół świątynny poświęcony bogom Sobkowi i Harusowi, wznoszący się tuż nad brzegami Nilu. Nawet miłośnicy przyrody znajdą coś dla siebie. Ogrody Kitchener'a to botaniczna wyspa, na której zgromadzono najbujniejsze i najbarwniejsze okazy flory północnej Afryki.

Świątynie w Karnaku Świątynie w Karnaku Rainbow

Wzdłuż Nilu

Druga wyprawa ,,Wzdłuż Nilu" to możliwość zwiedzania m.in. Kairu, a w nim: Muzeum Egipskiego, Cytadeli Saladyna, alabastrowego meczetu Mohameda Alego oraz wyjątkowego klasztoru wykutego w skałach Mukattanu w dzielnicy śmierci. Czeka cię także wizyta w Sakkarze oraz Gizie, gdzie na własne oczy ujrzysz piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerinosa, czy majestatycznego Sfinksa. Dodatkowo jeden dzień w planie wycieczki jest przeznaczony na dalsze, tym razem samodzielne zwiedzanie Kairu lub dla chętnych - wycieczkę do Aleksandrii. Osoby chętne na dłuższy wypoczynek, mogą przedłużyć swój wyjazd o dodatkowe 5 dni, aby zrelaksować się w Hurghadzie.

Hurghada Hurghada Fot. Rainbow

Hurghada Holiday Tour

Wydaje się to wręcz niemożliwe, ale ta wycieczka zapewni ci o wiele więcej atrakcji niż poprzednie. Na początku czeka cię dzień w Hurghadzie, m.in. oglądanie panoramy z nadmorskiej promenady, spacer po Marinie oraz przejazd do najstarszej dzielnicy Hurghady - Daharu i zwiedzanie meczetu. Również i tutaj uwzględniono Luksor, który ma do zaoferowania mnóstwo imponujących zabytków. To, co może cię najbardziej zainteresować to możliwość nurkowania z butlą w wodach Morza Czerwonego oraz rejs statkiem ze szklanymi burtami. Oprócz tego uwzględniono także pobyt na pięknej, piaszczystej plaży na wyspie Giftun.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: