Postaw na wypoczynek nad wodą: Mikołajki, Augustów czy Krynica Morska? Wszystkie oferty teraz taniej!

Gdzie można zrelaksować się najbardziej, jak nie nad wodą? Wypoczynek nad morzem lub przepięknymi jeziorami to idealny sposób na ciekawe spędzenie jesiennych dni. Wybierz się do Mikołajek, Augustowa lub Krynicy Morskiej i odetchnij świeżym powietrzem bez zaprzątania sobie głowy codziennymi sprawami. Teraz wszystkie oferty taniej!
Mikołajki Mikołajki Fot. travelist.pl

Mikołajki

Z 5-gwiazdkowego Hotelu Mikołajki możesz podziwiać przepiękną panoramę oraz cieszyć się mnóstwem przestrzeni i standardem z najwyższej półki. Położony na wyspie, na środku Jeziora Mikołajskiego, łączy w sobie to, co najlepsze na Mazurach - bliskość przyrody i atrakcje słynnego kurortu na wyciągnięcie ręki. Nowoczesny hotelu kryje w sobie luksusowe wnętrza, urządzone zgodnie z najmodniejszymi trendami, w których odpoczniesz jak chyba nigdzie indziej. Jeśli jednak chcesz spędzić czas aktywnie, Wyspa Ptasia okaże się idealna.

Augustów Augustów Fot. travelist.pl

Augustów

Augustów Medical SPA to jedyne takie miejsce na Podlasiu, gdzie jednocześnie zadbasz o swojego ducha, jak i o ciało. Jak nazwa wskazuje, mieści się w Augustowie, na terenie nazywanym często "Zielonymi Płucami Polski". Okalające budynek sosnowe lasy i jeziora pozwolą ukoić skołatane nerwy, a mieszczące się na terenie obiektu Centrum Rehabilitacji pomoże w regeneracji ciała. Będąc w Augustowie koniecznie trzeba przespacerować się bulwarami nad Nettą oraz wyruszyć w rejs statkiem Białej Żeglugi "trasą papieską" (prowadzącą przez 3 jeziora i śluzę w Przewięzi do cudownego źródełka w Studzienicznej).

Krynica Morska: Hotel Continental Aqua & SPA Krynica Morska: Hotel Continental Aqua & SPA fot. materiały partnera

Krynica Morska

Krynica Morska słynie przede wszystkim z wyjątkowego położenia na Mierzei Wiślanej, pozwalającego wypoczywać jednocześnie nad otwartym morzem i nad Zalewem Wiślanym. Będąc w mieście, koniecznie trzeba zobaczyć latarnię morską oraz wspiąć się na Wielbłądzi Garb - najwyższą stałą wydmę w Europie, a zarazem jedyne miejsce, z którego widać jednocześnie morze i zalew. Wybrany przez nas hotel to elegancki obiekt znajdujący się zaledwie 100 m od plaży. Spokojna i cicha okolica wśród sosnowych lasów sprawia, że będzie to idealne miejsce na wypoczynek nad Bałtykiem.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: