Szum morza, piękno jezior czy górskie krajobrazy? Wypoczynek w najpiękniejszych kurortach już za połowę ceny!

Polska jest pełna malowniczych miejsc! Idealnym tego przykładem są góry, morze i Mazury. Zarezerwuj sobie weekend w Ustce, Polanicy-Zdrój lub Sile k. Olsztyna i ciesz się wypoczynkiem wśród przepięknych krajobrazów! Mamy świetne oferty w bardzo przystępnych cenach.
Polanica-Zdrój Polanica-Zdrój Fot. travelist.pl

Polanica-Zdrój

Nowoczesny kompleks Medical Sensus Polanica-Zdrój mieści się w samym sercu słynnego uzdrowiska, zaledwie 100 m od Parku Zdrojowego. Goście sanatorium mogą korzystać z nowoczesnej sali fitness, a ponadto mogą wykupić liczne zabiegi zdrowotne z zakresu m.in. hydroterapii i fizjoterapii, a także masaże i kąpiele. Okolica jest idealna do uprawiania sportów - m.in. narciarstwa czy turystyki pieszej i rowerowej. Chwilę relaksu natomiast znajdziesz w ogrodzie lub na tarasie. 

Siła, k. Olsztyna Siła, k. Olsztyna Fot. travelist.pl

Siła k. Olsztyna

Widok na wodę z każdej strony, skandynawski design wkomponowany w dziką naturę, prywatna plaża, komfort na 5*, kompleks basenów, jacuzzi, kręgle, regionalna kuchnia i bliskość pola golfowego to przepis na luksusowy relaks nad jeziorem. Zamieszkaj na urokliwym półwyspie "w środku jeziora" w Sile k. Olsztyna i ciesz się udanym wypoczynkiem! Okolice hotelu zachęcają do aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Golf, jazda konna czy nordic walking to tylko niektóre z propozycji!

Ustka Ustka Fot. travelist.pl

Ustka

Choć Ustka - jak to nad morzem - bywa zatłoczona, tutaj tego nie odczujesz. Od zgiełku i gwaru odgrodzi cię sosnowy las, a na spokojną plażę dojdziesz szybciej, niż skończy się w radiu Twoja ulubiona piosenka. Liczne atrakcje, takie jak: kryty basen, sauna, jacuzzi, centrum spa, klub fitness sprawią, że można tu wypoczywać bez końca. Jako, że Ustka to  jeden z najbardziej malowniczych i najciekawszych kurortów nad Bałtykiem, koniecznie musisz skorzystać z tamtejszych dóbr. Spacer nadmorską promenadą, zwiedzanie 120-letniej latarni morskiej to wręcz obowiązkowe punkty na mapie tego miasteczka!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: