Albania, Maroko i Bułgaria jako rozchwytywane kierunki sezonu 2020! Oferty już od 1800 zł!

Wbrew pozorom, to właśnie teraz jest najlepszy czas na szukanie ofert na sezon 2020! Daj się namówić na wypoczynek w Albanii, Maroku lub Bułgarii - jesteśmy pewni, że nie pożałujesz! Każdy kraj ma do zaoferowania co innego, więc już teraz sprawdź co na ciebie czeka. Ceny zachęcają!
Albania Albania Fot. Itaka

Albania

Albania jest położona nad dwoma morzami: Adriatyckim i Jońskim, w związku z tym to jeden z niewielu krajów w Europie, który nadal zadziwia swoją autentycznością. Co prawda nie ma tam jeszcze masowej turystyki, natomiast coraz częściej trafiają tam osoby ciekawe świata. Atutami Albanii są przede wszystkim: wspaniały klimat, zabytki oraz przepyszna kuchnia. Kraina orłów wyróżnia się wspaniałymi zabytkami, górami, plażami oraz jeziorami.  Śródziemnomorski klimat i gościnność mieszkańców sprawiają, że coraz częściej odwiedzają ten niewielki kraj turyści pragnący wypocząć i nacieszyć się pięknymi widokami.

Maroko Maroko https://www.instagram.com/moroccodeluxe/

Maroko

Maroko to kraj niespodzianek i kontrastów. To tam masz okazję ujrzeć na własne oczy, jak islam spotyka się z afrykańską witalnością i zachodnim modelem życia. Maroko ma również wszystkie możliwe cechy kraju marzeń każdego turysty: piękne wybrzeże Atlantyku, majestatyczne góry Atlas, ciekawe orientalne miasta z lokalnym klimatem oraz arabskie wioski, a także otwarte i gościnne nastawienie do zagranicznych gości. Oferty wycieczek na sezon 2020 to idealna okazja aby się przekonać, że Maroko jest idealnym miejscem na udany wypoczynek.

Bułgaria Bułgaria https://www.instagram.com/goldensands.bg/

Bułgaria

Złote Piaski to najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii, który słynie z piaszczystych plaż, uważanych z resztą za najpiękniejsze w Europie. Gęste lasy piniowe porastają malownicze zbocza i kryją w sobie liczne mineralne źródła. Hotele korzystają z naturalnych skarbów rejonu i proponują swoim gościom zabiegi relaksacyjne i lecznicze w centrach odnowy biologicznej. Przytulne restauracje i tawerny z widokiem na morze oferują znakomite bułgarskie dania i wina. Centra nadmorskich kurortów proponują dobrą zabawę wszystkim, niezależnie od wieku i upodobań. Tam każdy znajdzie coś dla siebie - skorzystaj już teraz z ofert na następny sezon i ciesz się udanym wypoczynkiem.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: