Najpiękniejsze regiony Hiszpanii za niewielką cenę! Skorzystaj z ofert przedsprzedaży na sezon 2020

Wycieczka do Hiszpanii za niewielką cenę? Dzięki ofertom z przedsprzedaży jest to jak najbardziej możliwe! Zarezerwuj termin już teraz i ciesz się udanym urlopem w sezonie 2020! Piękne plaże, słońce i lazurowa woda czekają na ciebie.
Costa Brava, Hiszpania / fot. Shutterstock Costa Brava, Hiszpania / fot. Shutterstock Costa Brava, Hiszpania / fot. Shutterstock

Costa Brava

Lloret de Mar to popularna miejscowość wypoczynkowa znajdująca się w południowej części Costa Brava. Różnorodne rozrywki, atrakcyjny aquapark i kursy nurkowania przyciągają tam mnóstwo turystów nastawionych zarówno na wypoczynek, jak i na zwiedzanie. Piękne plaże o łącznej długości 7 km zachęcają do wodnych i słonecznych kąpieli. Mniej zatłoczone i przytulniejsze plaże to Sa Boadella i Santa Cristina. Nie bez powodu Lloret de Mar nazywana jest stolicą rozrywki i udanej zabawy. Daj się zauroczyć wspaniałą, hiszpańską atmosferą!

Hiszpania - Costa del Sol Hiszpania - Costa del Sol fot. www.shutterstock.com

Costa del Sol

Gorące plaże na Costa del Sol to nie jedyna atrakcja w tym słonecznym regionie Hiszpanii. Naprawdę warto poświęcić tam czas na zwiedzanie miast słynących z pięknych zabytków: Malagi, Granady czy Sewilli. Budowle starego miasta w Maladze zachwycają ornamentyką charakterystyczną dla kultury muzułmańskiej. Jeśli należysz do osób, które lubią spędzać urlop aktywnie, Costa del Sol zapewni ci mnóstwo atrakcji. Woda to twój żywioł? Skorzystaj więc z kate- i windsurfingu. Jeśli jednak wolisz mniej ekstremalne sporty, odnajdziesz się w tenisie i golfie.

Cala d'Or / Majorka Cala d'Or / Majorka Pixabay

Cala D'Or

Turystów szczególnie przyciąga mnóstwo sklepów z ciekawymi, regionalnymi wyrobami i restauracje serwujące hiszpańskie specjały. Cala d'Or to również prawdziwa gratka dla osób uwielbiających roślinność i piękne krajobrazy. Koniecznie udaj się do ogrodów Botanicactus. To największe ogrody botaniczne w Europie z mnóstwem niespotykanych gatunków roślin z każdego zakątka ziemi. Godzien uwagi jest również Park Natury Mondragó - bogata flora i fauna z pewnością wprawi cię w zachwyt!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: