Wczasy w Chorwacji na sezon 2020 - oferty od 1900 zł!

Chorwacja od lat cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. I ty spędź urlop w tym malowniczym miejscu, rezerwując już teraz wycieczkę na sezon 2020! Oferty są naprawdę kuszące i najlepsze, jeśli chodzi o ceny i pakiety dodatkowe, które oferuje biuro podróży. Sprawdź!
Neum / Chorwacja Neum / Chorwacja Fot. Rainbow

Neum

Neum to miejscowość nastawiona przede wszystkim na atrakcje związane z wypoczynkiem nad morzem, zatem plaże bogate są w boiska do gry w siatkówkę plażową, leżaki i nie tylko.
W porcie można również wynająć łodzie lub motorówki, żeby popływać po Adriatyku. W Neum znajdziesz także kilka zabytków z czasów tureckich. Mało tego, to wręcz doskonała baza wypadowa na wycieczki do Dubrownika, Mostaru czy na Korculę. Oferty First Minute zachęcają do rezerwacji!

Korcula Korcula Fot. Rainbow

Korcula

Korcula to jedna z najpiękniejszych wysp Dalmacji - zwłaszcza południowej. Malowniczy krajobraz zapewniają liczne gaje oliwne, drzewa cytrusowe oraz krystalicznie czyste morze.
Wyspa Korcula uznawana jest również za najbardziej zieloną na Adriatyku. Co najważniejsze, w sezonie letnim możesz liczyć na wysokie temperatury oraz brak opadów. Ale to nie koniec plusów! Szerokie, piaszczyste plaże będą zachęcać do relaksu i wypoczynku. Miłośnicy sportów wodnych również będą mogli korzystać z tamtejszych atrakcji. Długa linia brzegowa pozwala na nurkowanie, kitesurfing, czy windsurfing.

Chorwacja Chorwacja Helena Sz.

Gradac

Gradac to miejscowość znana z najdłuższej i najładniejszej na Riwierze Makarskiej plaży Gornja Vala. Malownicze położenie u stóp masywu Biokovo zapewnia nie tylko niezapomniane krajobrazy, ale również zachęca do uprawiania turystyki górskiej i jazdy na rowerze. Warto wybrać się nad jeziora Baćina, które znajdują się 13 km na południe od miasteczka. To idealne miejsce dla plażowiczów i miłośników zwiedzania. Skorzystaj z ofert z przedsprzedaży i ciesz się udanym wypoczynkiem!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: