Cypr to HIT lata 2020 - już teraz zarezerwuj najkorzystniejszą wycieczkę z ofert przedsprzedaży!

Przedsprzedaż ruszyła! Tylko teraz możesz skorzystać z bardzo przystępnych cen wycieczek na Cypr. To świetna okazja, aby zaplanować sobie urlop na sezon 2020. Oprócz słońca i pięknych plaż, czeka na ciebie mnóstwo atrakcji!
cypr cypr https://www.instagram.com/visitcypruscom

Cypr Południowy / Protaras

Protaras to nowoczesny kurort wypoczynkowy oddalony ok. 6 km od Ayia Napy. Znajdziesz piękną, piaszczystą plażę w Zatoce Figowców, która zachęca nie tylko do plażowania, ale również do uprawiania sportów wodnych - a jest w czym wybierać! Na wybrzeżu można poszukać ukrytej w zatoce spokojniejszej plaży, gdzie osoby szukające większej dawki wrażeń chętnie obejrzą podwodne jaskinie. Dodatkową atrakcją w Protaras jest odbywający się tam Magic Dance Water Show, czyli połączenie tańca wody, animacji i muzyki - piękne wydarzenie!

Cypr Północny - dlaczego warto się tam wybrać? Cypr Północny - dlaczego warto się tam wybrać? shutterstock, Dmitriy Krasko

Cypr Północny / Kyrenia

Kyrenia to miasto położone na północnym wybrzeżu Cypru, często wybierane przez turystów, jako idealne miejsce na urlop. Samo miasteczko oferuje bardzo wiele, a na dodatek jest świetną bazą wypadową do innych, równie pięknych miejsc na Cyprze. W samej Kyrenii na pewno spodoba ci się Stare Miasto, które jest umiejscowione nad niewielkim portem. Znajdziesz tam również muzea, zabytki - m.in bizantyjski zamek św. Hilarona oraz pochodzące z XII wieku opactwo Bellapais z kościołem, który jest świetnym przykładem architektury gotyckiej. Stamtąd również czekają cię niezapomniane widoki - panorama na góry zapiera dech w piersiach.

Larnaka / Cypr Larnaka / Cypr Pixabay

Cypr Larnaka

Lato w Larnace jest upalne i suche, dlatego podczas wakacji warto mieć przy sobie wodę, kapelusz i krem z filtrem. W mieście rośnie pełno palm i cyprysów, tworząc malowniczy krajobraz. Największymi atrakcjami Larnaki jest: Słone Jezioro - wspaniałe miejsce, w którym można spotkać m.in. flamingi oraz podziwiać imponującą grę światła, Muzeum Średniowiecza, które znajduje się w porcie położonym na zachodnim krańcu promenady, kościół Łazarza oraz Okręgowe Muzeum Archeologiczne, zawierające ciekawą kolekcję archeologicznych skarbów odnalezionych w rejonie Larnaki. Cypr to bez wątpienia idealne miejsce na wypoczynek, tym bardziej, że oferty z przedsprzedaży kuszą!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: