Zakochaj się w Turcji! Oferty z przedsprzedaży dostępne już od 1700 zł

Czy wiesz, że im wcześniej zarezerwujesz wycieczkę, tym mniej za nią zapłacisz? Skorzystaj ze świetnych ofert na sezon 2020 i ciesz się udanym wypoczynkiem! Mamy dla ciebie propozycje nie do odrzucenia, jeśli chodzi o Turcję - sprawdź.
Poznaliśmy wybory wakacyjne Polaków Poznaliśmy wybory wakacyjne Polaków shutterstock

Riwiera Turecka / Konakli

Riwiera Turecka przyciąga różnorodnością krajobrazów, fascynującymi zabytkami, nowoczesnymi kurortami, przyrodą, cudownymi plażami oraz nieograniczoną liczę możliwości spędzania wolnego czasu. Nic dziwnego, że jest to jedno z najbardziej rozchwytywanych miejsc, jeśli chodzi o wypoczynek. Wybrany przez nas hotel znajduje się w miejscowości Konakli - bardzo popularnej wśród turystów. To centrum wypoczynku i rekreacji, ale również świetne miejsce na spędzenie urlopu aktywnie - windsurfing, czy nurkowanie to tylko niektóre z propozycji!

Turcja/ Fot. Shutterstock Turcja/ Fot. Shutterstock Turcja/ Fot. Shutterstock

Riwiera Egejska / Gumbet

Zwana również tureckim Las Vegas miejscowość Gumbet jest typowo turystyczna. Dostępna tam piaszczysta plaża otoczona jest hotelami, barami, dyskotekami i kasynami. Znajdziesz tam również szkoły windsurfingu i nurkowania. Wybrany przez nas hotel jest skromny, a jego największym plusem jest wygoda i doskonała lokalizacja! Ze względu na bliskość tętniącego energią Gumbet, oferującego liczne restauracje, bary i dyskoteki, świetnie odnajdą się tam osoby młode. Hotel ma również prywatną plażę oraz basen. Miłośnicy plażowania spędzą w Gumbet niezapomniane wakacje!

Bodrum Bodrum istock

Riwiera Egejska / Bodrum

Tętniące życiem miasto Bodrum jest stolicą Wybrzeża Egejskiego. Rozciąga się na uroczym półwyspie, wśród niezwykłej przyrody. W pobliżu zwiedzić można bardzo interesujące miejsca, które urozmaicą twój kilkudniowy pobyt w Turcji. Należą do nich m.in. Zamek św. Piotra, pozostałości Mauzoleum, które kiedyś było jednym z 7 cudów antycznego świata oraz Brama Myndosa. Tam z pewnością nie będziesz się nudzić, a oferty z przedsprzedaży zachęcają do zarezerwowania terminu.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: