Zarezerwuj wakacje na 2020 rok! Oferty na Majorkę jeszcze nie były tak tanie

Jeszcze do niedawna oferty Last Minute były naprawdę dobrym sposobem na to, aby zaoszczędzić sporo pieniędzy, szczególnie kiedy w planach miało się wakacje całą rodziną lub grupą znajomych. Od kilku sezonów trend ten uległ znacznej przemianie. Teraz tańsze oferty w polskich biurach podróży można kupić nawet na początku roku! Tak niskich cen na Majorkę jeszcze nie było!
Majorka. Majorka. Fot. Shutterstock

Cala Millor

Cala Millor to najpopularniejsza miejscowość wypoczynkowa na wschodnim wybrzeżu Majorki. Stamtąd dostaniesz się praktycznie do każdego miejsca, które warto zobaczyć, m.in. do jaskiń Coves del Drach i Coves d'Arta oraz malowniczych wiosek Son Servera, czy Arta. Cala Millor może pochwalić się również świetną, piaszczystą plażą z łagodnym zejściem do morza, co z pewnością spodoba się dzieciom, jak i dorosłym. Jeśli będziesz chciała poświęcić więcej czasu na zwiedzanie, wybierz się do Parku Archeologicznego - jednego z największych wykopalisk na Majorce oraz do miasta Capdepera, gdzie możesz wybrać się na wspinaczkę.

Cala d'Or, Majorka,. Hiszpania Cala d'Or, Majorka,. Hiszpania fot. www.shutterstock.com

Cala D'Or

W Cala D'Or znajdują się największe ogrody botaniczne w Europie - Botanicactus. Dzieciaki oraz dorośli będą mieli możliwość poznania mnóstwo wspaniałych gatunków roślin z każdego zakątka ziemi! Na Majorce, oprócz świata roślin, czeka na ciebie świat zwierząt. Auto Safari Zoo (Reserva Africana) przy drodze Porto Cristo-Cala Millor to niezapomniany, 45-minutowy przejazd trasą wzdłuż której podziwiać można dzikie zwierzęta. Moc atrakcji czeka na ciebie w Cala D'Or, więc skorzystaj z ofert na lato 2020, aby załapać się na najlepszą wycieczkę w super cenie!

Palma de Mallorca, Majorka, Hiszpania Palma de Mallorca, Majorka, Hiszpania fot. Paulina Wojtasik

S'Illot

S'Illot to niewielka miejscowość letniskowa na wschodnim wybrzeżu Majorki, zdecydowanie mniej oblegana przez turystyczny tłum w porównaniu do chociażby Cala D'Or. Miasteczko jest świetną bazą wypadową do zwiedzania okolic i dalszych podróży w głąb wyspy. Piękna, skalista linia brzegowa z małymi plażami zachęca do wieczornych spacerów. Piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda oraz bogata oferta sportowa, pomimo naturalnego spokoju i ciszy nie pozwolą ci się nudzić. Mało tego! Na półwyspie Punta de n'Amer znajduje się rezerwat przyrody, jaskinie i megality. To będzie bardzo aktywny wypoczynek!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mallorca Blog (@mallorca.blog) Sie 10, 2019 o 12:08 PDT

Więcej o: