Odkryj uroki polskich, nadmorskich miejscowości - Gdańsk, Międzyzdroje, Ustka

Wiele osób nawet jesienią wybiera się nad polskie morze. To wtedy unikniemy tłumów, a w tamtejszych hotelach znajdziemy tyle atrakcji, że nawet chłodne dni nie zepsują pobytu. Ponadto Gdańsk, Międzyzdroje oraz Ustka obfitują w ciekawe miejsca do zwiedzenia. Zobacz super oferty w promocyjnych cenach.
Hotel Number One SPA & Wellness by Grano, Gdańsk Hotel Number One SPA & Wellness by Grano, Gdańsk fot. travelist.pl

Gdańsk ekskluzywnie, nowocześnie i relaksująco

Gdańsk to jedno z najbardziej uwielbianych miejsc nad polskim morzem. Turystów przyciąga tu nie tylko plaża, ale przede wszystkim wspaniała zabytkowa architektura oraz kultowa stocznia. Wymagający turyści, którym zależy na świetnych warunkach pobytu nie zawiodą się ekskluzywnym Hotelem Number One SPA & Wellness by Grano. Zachwyca on nie tylko ofertą, ale również oryginalną lokalizacją nad rzeką - na Wyspie Spichrzów w samym centrum Gdańska. Zwraca również uwagę wnętrze hotelu - zdecydowanie dobrze poczują się tu miłośnicy nowoczesnych, przytulnych wnętrz z ciekawą kolorystyką, świetnie dopracowanych przez młodych polskich architektów. Sam budynek nawiązuje kształtem do tradycji tego regionu. To również idealne miejsce na relaks dla ciała w bardzo obszernej strefie wellness z rozbudowaną ofertą. Zaletą jest także bliskość do naprawdę wielu miejskich atrakcji m.in. przystani jachtowej Marina Gdańsk i Długiego Targu!

Golden Tulip Międzyzdroje Golden Tulip Międzyzdroje fot. travelist.pl

Nowoczesność i przyroda w Międzyzdrojach

Prestiżowym, chętnie odwiedzanym miejscem nad polskim morzem są Międzyzdroje. Przyciąga tu m.in. niezwykła przyroda bogata w liczne gatunki zwierząt i roślin. Nie można przeoczyć okazji do odwiedzenia pobliskiego, wyjątkowego Wolińskiego Parku Narodowego z nadmorskimi klifami i pięknymi miejscami takimi jak: Jezioro Turkusowe czy zagrodą Żubrów. W samym mieście czeka na nas z kolei piękny Park Zdrojowy. Międzyzdroje to jednak również sławna Aleja Gwiazd, którą wiele osób chce zobaczyć na żywo! Wymagający turyści, lubiący ciszę i spokój, spędzą dobrze czas w Golden Tulip Międzyzdroje Residence - kompleksie budynków z apartamentami. To luksusowy hotel zatopiony w sosnowym lesie. Oprócz wspaniałej natury, na gości czeka nowoczesna strefa wellness, a także świetna oferta dla dzieci - m.in. pokój zabaw i kącik gier. Przyciąga także bliskość innych atrakcyjnych miejscowości m.in. Szczecina, a także niemieckiej granicy. 

Hotel Jantar w Ustce Hotel Jantar w Ustce fot. travelist.pl

Odkryj klimatyczną Ustkę i jej okolice

Niemniej atrakcji znajdziesz w Ustce i jej okolicach. Będą zadowoleni zarówno miłośnicy przyrody jak i historycznych, klimatycznych miejsc. W samym mieście można odwiedzić np. Muzeum Chleba, a także zabytkową, ponad stuletnią latarnię morską. W okolicach zdecydowanie warto wybrać się m.in. do Słowińskiego Parku Narodowego, z ruchomymi wydmami, a także skansenu w Klukach. Wieloma atrakcjami przyciąga również pobliski Słupsk. W samej Ustce dobrym miejscem na zakwaterowanie jest położony w cichym miejscu hotel Jantar. Bliskość sosnowego lasu sprawia, że skutecznie można odpocząć od gwaru miejskiego. Bardzo blisko jest również do plaży. Dużo atrakcji czeka na gości również w hotelu gdzie można się zrelaksować m.in. w gabinetach masażu i spa. Wolisz małe domki niż duże hotele z apartamentami? Hotel oddaje do dyspozycji również kameralne domki letniskowe!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Ceny mogą różnić się w zależności od wybranego terminu.