Zapomnij o Last Minute, teraz liczą się przedsprzedaże! Sprawdź najlepsze oferty do Hiszpanii, Portugalii i Chorwacji

W przedsprzedaży kupicie najtaniej - i to nie jest żart! Jeśli, tak jak my, nie lubisz przepłacać za swoje podróże i chcesz mieć pewność, że znalazłaś najlepszą z możliwych ofert, sprawdź wycieczki oferowane przez biura podróży Rainbow. Wśród propozycji znajdziesz Hiszpanię, Portugalię czy Chorwację!
Barcelona, Hiszpania Barcelona, Hiszpania fot. Shutterstock

Hiszpania

Świetne oferty przedsprzedaży to mega sprawa, ale czy wiesz, że Rainbow, tylko na start sprzedaży oferuje gwarancję "100% najniższej ceny". Polega ona na tym, że jeśli w terminie od momentu zakupu oferty, aż do jednego roboczego dnia przed wyjazdem cena wybranej przez ciebie oferty jest niższa i dotyczy tych samych parametrów wyjazdu co na umowie, touroperator zwróci ci całą różnicę w cenie! Trzeba przyznać, że to niezły układ. Już teraz zarezerwuj wycieczkę do Hiszpanii!

Porto, Portugalia / fot. Shutterstock Porto, Portugalia / fot. Shutterstock Porto, Portugalia / fot. Shutterstock

Portugalia

Jeśli uważasz, że oferty przedsprzedaży są bardzo atrakcyjne pod względem cenowym, to aby jeszcze bardziej zadowolić klientów, touroperatorzy, oprócz dużych zniżek, zawsze mają przygotowane specjalne pakiety benefitów w obniżonych cenach. Tylko na start masz możliwość wykupienia wyższego pakietu ubezpieczeń, lepszych miejsc w samolocie lub innych usług podnoszących komfort wypoczynku dużo taniej, niż w regularnej sprzedaży. Warto mieć to na uwadze np. przy wyborze wycieczki do Portugalii.

Zatoka Kotor Zatoka Kotor Rainbow

Chorwacja

Oferta przedsprzedaży pozytywnie cię zaskoczyła? W takim razie mamy jeszcze coś, co ci się spodoba! Kupując wycieczkę First Minute nie musisz mieć od razu przygotowanej całej kwoty na wakacje. Rezerwując swój urlop z wyprzedzeniem wpłacisz jedynie kilkanaście procent zaliczki. Resztę dopłacisz dopiero 30 dni przed planowanym wyjazdem. Mając tak dużo czasu aby odłożyć wymaganą kwotę może warto pomyśleć o wyborze lepszego, bardziej komfortowego hotelu? Tym bardziej, że w Chorwacji jest w czym wybierać!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: