Albania na lato 2020 już od 1800 zł! Poznaj jej niepowtarzalną atmosferę i klimat

Popularne kurorty nie wchodzą w grę? Postaw na coś bardziej kameralnego, ale nie mniej pięknego niż słoneczna Hiszpania czy Chorwacja. Albania zachwyci się wspaniałym klimatem i atmosferą - przekonaj się!
Albania Albania Fot. Itaka

Saranda / Hotel Mario

Albania jest położona nad dwoma morzami: Adriatyckim i Jońskim, w związku z tym to jeden z niewielu krajów w Europie, który nadal zadziwia swoją autentycznością. Co prawda nie ma tam jeszcze jeszcze masowej turystyki, natomiast coraz częściej trafiają tam osoby ciekawe świata. Atutami Albanii są przede wszystkim: wspaniały klimat, zabytki oraz przepyszna kuchnia. Kraina orłów oraz kraj ludzi mówiących otwarcie to nazwy, których Albańczycy używają mówiąc o swojej pięknej ojczyźnie. Wspaniałe zabytki, góry, plaże, jeziora, śródziemnomorski klimat i gościnność mieszkańców sprawiają, że coraz częściej odwiedzają ten niewielki kraj turyści pragnący wypocząć i nacieszyć się pięknymi widokami.

Albania Albania Fot. Itaka

Saranda / Hotel Palma

Fascynacja Albanią zaczyna się od Sarandy - stolicy Riwiery Albańskiej, najsłynniejszego kurortu. Doskonałe położenie sprawia, że jest świetną bazą wypadową do Korfu, od której dzieli ją tylko krótki rejs katamaranem. Znakomity klimat sprawia, że jest tam ok. 290 słonecznych dni w roku, a temperatury w lecie rzadko przekraczają 30 stopni. Saranda, jak cała Albania, przechodzi okres rozwoju, w związku z tym powstaje tam wiele nowych hoteli i domów, także poza ścisłym centrum. Wzdłuż nadmorskiej promenady ciągną się plaże - przeważnie żwirowe, dość wąskie z widokiem na wyspę Korfu. Saranda ma bardzo długą historię pamiętającą czasy Ilirów i Rzymian, także w okolicy można zwiedzić wiele ciekawych miejsc.

Albania Albania Pixabay

Saranda / Hotel Andon Lapa

Jednym z proponowanych przez nas hoteli jest Andon Lapa z ofertą All Inclusive! Jest znakomicie położony i oferuje wszystko, co potrzeba do udanego wypoczynku. Hotel leży bezpośrednio przy prywatnej plaży, niedaleko centrum Sarandy. Z hotelowego basenu i plaży można podziwiać piękny widok na wyspę Korfu. Zadbane pokoje wyposażone są we wszystkie podstawowe udogodnienia. Hotel uważany jest za jeden z lepszych w swojej klasie w Sarandzie. Żal nie skorzystać!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Albania yours to discover! (@visitalbaniaa) Lip 28, 2014 o 12:44 PDT

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: