W przedsprzedaży najtaniej! Oferty wycieczek na Wyspy Kanaryjskie na sezon 2020 już dostępne!

Jeszcze do niedawna oferty Last Minute były naprawdę dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy, szczególnie kiedy wybieraliśmy się na wakacje całą rodziną lub grupą znajomych. Od kilku sezonów trend ten uległ znacznej przemianie. Teraz najtańsze oferty w polskich biurach podróży można kupić w przedsprzedażach sezonów, które właśnie się rozpoczynają. Zaplanuj urlop 2020 z Rainbow i wybierz się na wakacje marzeń!
Fuerteventura - hiszpańska wyspa, położona we wschodniej części archipelagu Wysp Kanaryjskich Fuerteventura - hiszpańska wyspa, położona we wschodniej części archipelagu Wysp Kanaryjskich fot. VIRGA8 (istock)

Fuerteventura

Szukając wakacji dopiero na kilka dni przed wylotem nie mamy dużego komfortu wyboru. Musimy liczyć się z tym, że najlepsze hotele już dawno zostały sprzedane a najwygodniejsze miejsca w samolocie zarezerwowane. Nie mamy też możliwości wyboru dogodnego lotniska, zlokalizowanego blisko naszego miejsca zamieszkania ze względu na całkowite wypełnienie samolotów. Dodatkowo, większość z nas, nie może pozwolić sobie na tak elastyczne plany urlopowe, aby móc z dnia na dzień zostawić swoje obowiązki, zarezerwować wakacje, spakować się i wylecieć na tydzień czy dwa. Na szczęście Rainbow wychodzi na przeciw oczekiwaniom turystów i ma świetne oferty wycieczek w przedsprzedaży m.in. na Fuerteventurę - sprawdź!

Polacy chętnie jeżdżą zimą na Teneryfę Polacy chętnie jeżdżą zimą na Teneryfę istock

Teneryfa

Kupując wakacje w przedsprzedaży dostajemy zdecydowanie więcej opcji. Mamy do wyboru pełną, bogatą ofertę wczasów i możliwość znalezienia hoteli, które będą idealnie dopasowane do naszych wymagań. Pamiętajcie jednak, że najtańsze opcje znikają z systemów rezerwacyjnych bardzo szybko. Dlatego warto być czujnym, obserwować stronę internetową biura podróży i zaraz po starcie sprzedaży rozpocząć przeglądanie ofert aby upolować te najlepsze. Jedną z nich jest wypoczynek na Teneryfie - absolutny wakacyjny hit!

Gran Canaria Gran Canaria fot. BARETA (istock)

Gran Canaria

Najtańsze ceny to nie jedyny plus korzystania z przedsprzedaży! Zapewne zdarzało się wam mieć obawy co do planowana wakacji na prawie rok do przodu, na przykład ze względu na niepewne plany urlopowe w firmie. Na szczęście z pomocą przychodzą oferowane przez organizatora usługi, które pozwalą wam bez żadnego problemu i dodatkowych kosztów zmienić rezerwację nawet do 15 dni przed wylotem. Ale to nie wszystko! Zmienić można nie tylko termin, ale także hotel czy nawet kierunek wyjazdu. W takim razie nie wahaj się ani chwili dłużej i wykup wycieczkę na Gran Canarię!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Surf the waves, not the internet ??? ...? #latitudeoflife #beaches #CanaryIslands #sunset #thebestclimateintheworld #surf #surfing

Post udostępniony przez Canary Islands (@hellocanaryislands) Kwi 12, 2019 o 8:03 PDT

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: