ZEA, Wietnam i Malezja na wyciągnięcie ręki! Loty w dwie strony już od 1800 zł!

Co powiesz na bardziej wyszukane kierunki podróży? Tylko teraz możesz wybrać się do ZEA, Wietnamu czy Malezji w tak dobrej cenie! Sprawdź co na ciebie czeka w tych malowniczych krajach i nie wahaj się - rezerwuj termin lotów!
Widok na Dubaj Widok na Dubaj istock

Dubaj / Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dubaj to głównie luksus i nowoczesne budowle. Będąc w tym ekskluzywnym mieście koniecznie musisz zobaczyć Burdż Al.-Arab, Burdż Chalifę, delfinarium, sztuczną wyspę w kształcie palmy, imponujące centra handlowe, a także piaszczyste plaże, z Jumeirah w roli głównej. Jednak i w takim mieście jak Dubaj znajdzie się miejsce z imponującą roślinnością, a mowa o Miracle Garden, tzw. Ogrodzie Cudów. Jak na Dubaj przystało, jest to największy ogród na świecie. 120 gatunków roślin, 50 milionów kwiatów i powierzchnia 72 hektarów - te liczby naprawdę robią wrażenie.

Ho Chi Minh, Wietnam/ Fot. Shutterstock Ho Chi Minh, Wietnam/ Fot. Shutterstock Ho Chi Minh, Wietnam/ Fot. Shutterstock

Ho Chi Minh / Wietnam

Ho Chi Minh (wcześniej Sajgon), może poszczycić się bardzo ciekawą zabudową z czasów kolonialnych, więc samo spacerowanie po mieście będzie nie lada atrakcją. Jednak jednym z ciekawszych budynków jest ten Poczty Centralnej, który zaprojektował sam Gustave Eiffel. Warto również odwiedzić Pałac Zjednoczenia, czyli dawną siedzibę prezydenta, który jest otwarty dla turystów. Uważaną za jedną z największych atrakcji Ho Chi Minh jest muzeum Wojny Wietnamskiej. Znajduje się tam m.in. sprzęt wojskowy pozostawiony przez wojska amerykańskie. To tylko namiastka atrakcji, jakie czekają cię w tym ciekawym mieście!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Visit Vietnam (@visitvietnam) Sty 22, 2017 o 4:48 PST

Kuala Lumpur, Malezja/ Fot. shutterstock Kuala Lumpur, Malezja/ Fot. shutterstock Kuala Lumpur, Malezja/ Fot. shutterstock

Kuala Lumpur / Malezja

Kuala Lumpur to stolica i zarazem największe miasto Malezji. Najbardziej rozpoznawalną budowlą i wizytówką tego miasta są słynne bliźniacze wieże Petronas Towers, jedne z najwyższych na świecie. Najlepiej prezentują się one wieczorem ze względu na podświetlenie. Mało tego, na sztucznym jeziorze umieszczonym nieopodal odbywają się wtedy pokazy światła i fontann. Warto także zajrzeć do Perdana Lake Gardens, imponującego parku w okolicy Malezyjskiego Parlamentu. Cały teren podzielony jest na mniejsze, tematyczne ogrody m.in. Motyli Park czy Ogród Orchidei, jednak największą atrakcją Lake Gardens jest Park Ptaków. Zwiedzając miasto nie możesz pominąć Chinatown - sklepiki, herbaciarnie, czerwone lampiony i typowo chińska architektura tworzą niesamowity klimat.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: