Ostatni dzwonek na wyprawę na Madagaskar, Maderę i do Zanzibaru - skorzystaj z ofert Last Minute!

Oferty Last Minute polecają się na końcówkę lata! Jeśli jeszcze jakimś cudem nie skorzystałaś z zasłużonego wypoczynku, zrób to, póki terminy na Madagaskar, Maderę i do Zanzibaru są dostępne. Bujna roślinność, malownicze widoki i piękne słońce zachwycą cię już od pierwszego dnia pobytu. Przekonaj się!
Madagaskar Madagaskar fot. Itaka

Madagaskar

Czasami aż trudno uwierzyć, że krajobrazy Madagaskaru tak bardzo się od siebie różnią. Tylko tam będziesz mogła podziwiać wypalone równiny, górzyste lasy tropikalne i piaszczyste plaże. Ale to nie wszystko! Ogromne wrażenie zrobi na tobie rozmaitość roślin oraz mnogość najróżniejszych gatunków zwierząt. Jeśli tegoroczne wakacje chcesz spędzić właśnie na Madagaskarze, oto miejsca, które koniecznie musisz zwiedzić. Podziwiaj malownicze krajobrazy w Parku Narodowym Isalo, odkrywaj florę i faunę w tropikalnym lesie Ranomafana, wypoczywaj na szerokich, białych plażach na wyspie Nosy Be! Zapowiada się niezapomniany urlop!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Madagascar Tourism (@my_madagascar) Maj 30, 2019 o 7:36 PDT

Ogród botaniczny w Funchal na Maderze Ogród botaniczny w Funchal na Maderze istock

Madera

Czy wiesz, że Madera znana jest jako 'wyspa wiecznej wiosny'. Ze względu na swój łagodny klimat zachwyca bujną roślinnością i malowniczymi krajobrazami. Co ciekawe, ta wyspa to jeden z najwyższych na świecie wulkanów, chociaż sama w sobie jest tylko niewielką częścią formacji wulkanicznej. Właśnie tam znajdziesz jeden z najwyższych i najpiękniejszych klifów Europy - Cabo Girao. Warto również wspomnieć o występujących tam lasach pierwotnych, które zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Madera to miejsce nie tylko dla plażowiczów, ale także dla osób, które chcą spędzić urlop aktywnie. To wprost idealne miejsce na wypoczynek.

Zanzibar Zanzibar fot. shutterstock.com

Zanzibar

Warto pamiętać, że Zanzibar to miejsce nie tylko idealne na wypoczynek. Tylko tam będziesz miała okazję na własne oczy zobaczyć miejsce, gdzie stykają się cztery kultury: arabska, indyjska, europejska i afrykańska. W Stone Town poznasz bogatą historię i kulturę wyspy oraz odkryjesz jej największe zabytki, m.in: pochodzący z XVII w. fort arabski, ruiny pałacu Bargasha i Dom Cudów. Natomiast w Jozani Forest możesz podziwiać fascynującą przyrodę i liczne gatunki zwierząt. Połącz wypoczynek na plaży ze zwiedzaniem i postaw na Zanzibar!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: