Podziwiaj piękno Izraela! Zabytki architektoniczne i imponujące miasta czekają na ciebie!

Kto powiedział, że wakacje musisz spędzić w najpopularniejszych kurortach? Izrael też może być świetnym miejscem na wypoczynek! Tym bardziej, że proponowane przez nas wycieczki mają bardzo bogaty i ciekawy program, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym turystom. Sprawdź i wybierz wycieczkę dla siebie!
Tel Aviw Tel Aviw Fot. Rainbow

Shalom Israzel

Co powiesz na zwiedzanie i wypoczynek w jednym? Ta wycieczka ci do umożliwi, ponieważ oprócz zwiedzania, czeka cię również kilkudniowy relaks w Ejlacie! W programie uwzględniono oczywiście Jerozolimę, Betlejem oraz Tel Aviw. Podczas wyprawy zobaczysz miejsca takie jak: Menora, Muzeum Księgi, twierdzę Zelotów w Masadzie, a także Kneset - izraelski parlament. Dla relaksu czeka cię kąpiel w Morzu Martwym, po której będziesz miała możliwość zaopatrzyć się w kosmetyki z minerałami z Morza Martwego. Na sam koniec wycieczki czeka cię spacer po starym mieście Jaffa. Jest co oglądać!

Izrael Izrael Fot. Shutterstock

Izrael i Jordania

Tę wyprawę zaczniesz od zwiedzania Jerozolimy, gdzie czeka cię: kościół Dominus Flevit, Bazylika Wszystkich Narodów, a także Stare Miasto. Następny dzień spędzisz w Tel Aviwie. Po drodze zwiedzisz także inne, o wiele mniejsze miejscowości, takie jak Akka czy Hajfa. Zahaczysz również o Jordanię. Z Góry Nebo będziesz podziwiać panoramę doliny Jordanu i Ziemi Świętej. Następnie zwiedzisz stolicę kraju - Amman, gdzie na wzgórzu mieszczącym pozostałości potężnej niegdyś cytadeli udasz się m.in. do Muzeum Archeologicznego. W planie wycieczki uwzględniono także Petrę, Qumran i Jerycho.

Ejlat, Izrael Ejlat, Izrael fot. GORSH13 (istock)

Weekend w Izraelu

Co powiesz na weekendowy wypad do Izraela? Nawet w 4 dni uda ci się zwiedzić najpiękniejsze zakątki tego kraju. Obowiązkowym punktem wycieczki jest oczywiście Jerozolima, Betlejem i Tel Aviw. Oprócz zwiedzania, czeka cie również chwila na relaks. Kąpiel w Morzu Martwym 430 m. p.p.m. to jest coś! Dla chętnych większych wrażeń będzie możliwość dodatkowego wyjazdu do Cezarei Nadmorskiej - portowego miasta wybudowanego przez króla Heroda Wielkiego. Zobaczysz m.in. hipodrom, teatr, akwedukt, a także pozostałości pałacu zbudowanego przez Heroda Wielkiego. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Tourist Israel (@touristisrael) Gru 2, 2018 o 1:23 PST

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o:
Komentarze (11)
Podziwiaj piękno Izraela! Zabytki architektoniczne i imponujące miasta czekają na ciebie!
Zaloguj się
 • representation1

  Oceniono 7 razy 3

  W Izraelu jest niebezpiecznie
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Podwójnie. Zagrażają Żydzi atakujący Polaków i Arabowie wysadzający bomby.

  W czasie meczu Polski z Izraelem w tenisowych rozgrywkach Pucharu Federacji, toczących się w kurorcie Ejlat, debel Agnieszki i Urszuli Radwańskich, czołowych zawodniczek świata, był lżony i wyzywany przez kibiców. Pod adresem Polek padały okrzyki: „Katolickie suki!”.

 • student_zebrak

  Oceniono 5 razy 3

  glowna atrakcja woskowa swieta rodzina w stajence
  wstep 447 szekli

 • an_ma_o

  Oceniono 10 razy 2

  Może jeszcze wycieczka objazdowa do miejscowego obozu zaglady czyli Strefy Gazy ? ...promujecie eksterminacje Palestyńczyków

 • mick1972

  Oceniono 4 razy 0

  Ale dla kogo ta reklama?
  U Żydów Polaków nie lubią

 • rozaliaroyale

  Oceniono 4 razy 0

  wycieczka do ciemnogrodu ? Nie dziękuje, poczekam aż się żydzi ucywilizują

 • pieronlesnik

  Oceniono 4 razy 0

  Żydolandia ???? Nie , dziękuję !!!! Wolę w domu pozostać .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX