Na narty do Włoch? Czemu nie! Już teraz zaplanuj wyjazd na sezon 2020

Rozmyślasz już o sezonie 2020 i wyprawie na narty? Świetnie się składa, ponieważ mamy dla ciebie propozycje nie do odrzucenia. Skorzystaj z ofert do Włoch, gdzie czeka cię mnóstwo atrakcji i wiele kilometrów wyciągów narciarskich. Aż żal nie skorzystać!
Sauze d'Oulx Sauze d'Oulx Fot. Rainbow

Sauze d'Oulx

Kompleks znajdujący się w samym sercu Sauze d'Oulx, położony blisko stoków sprawi, że w pełni będziesz mogła cieszyć się urokami górskiego, narciarskiego miasteczka. Warto wspomnieć, iż doskonale nadaje się na rodzinny wypoczynek. Sam hotel wyróżnia się oryginalną architekturą, która przyciąga wzrok. Poza tym, kto by nie chciał spędzić urlopu w jednym z najbardziej znanych kurortów narciarskich i w jednej z największych stacji narciarskich Vialattea! Rozpocznij sezon 2020 od świetnej wyprawy na narty - oferty do Włoch są naprawdę świetne.

Val di Sole Val di Sole Fot. Rainbow

Val di Sole

Wybrany przez nas hotel znajduje się w górskiej miejscowości Pellizzano i umiejscowiony jest na wysokości 925 m n.p.m. Jest bardzo dobrze zlokalizowany, ponieważ tylko kilka minut jazdy ski busem dzieli cię od wyciągów Folgarida-Marilleva i Madonna di Campiglio oraz  centrum miasteczka Pellizzano, gdzie z pewnością nie będziesz się nudzić. To miejsce jest idealną propozycją dla niewymagających narciarzy!

Andora Vallnord / shutterstock Andora Vallnord / shutterstock Andora Vallnord / shutterstock

Andora

Proponowany przez nas hotel znajduje się w miejscowości Encamp - czwartej co do wielkości miejscowości Andory. Położony jest blisko centrum, gdzie znajdziesz wiele sklepów oraz restauracji. Dość niedaleko znajduje się również stacja narciarska Funicamp, która jest połączona siecią tras i wyciągów z całym ski resortem Grandvalira, który dysponuje aż 128 trasami, mieszczącymi się na wysokości od 1700 km n.p.m. do 2822 km n.p.m. Jeśli dopiero co zaczynasz swoją przygodę z nartami lub snowboardem to miejsce jest dla ciebie idealne!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: