Bezpośrednie loty z Warszawy na Sri Lankę, Seszele i do Nairobi - ceny pozytywnie zaskakują!

Egzotyczne kraje jeszcze nie były tak łatwo dostępne! Skorzystaj z bezpośrednich lotów i udaj się do malowniczej Sri Lanki, na Seszele czy do Nairobi. To ostatnia szansa, aby załapać się na mega promocje!
Bali Bali Emirates

Sri Lanka

Jeśli chodzi o Sri Lankę, to zachwyca ona bujną, tropikalną przyrodą oraz złotymi plażami. Nic dziwnego, że turyści uwielbiają tam przyjeżdżać. Tym bardziej, że miejscowa ludność jest bardzo życzliwa. Sri Lanka ma bardzo bogatą historię, której ślady można napotkać na każdym kroku. Warto zwiedzić Galle znajdującą się na południowym wybrzeżu, wraz z jej kolonialnymi budowlami pozostawionymi przez Holendrów, Portugalczyków i Anglików. Natomiast stolica wyspy - Kandy posiada bardzo ważną relikwię czczoną przez buddystów - ząb Buddy.

Seszele Seszele istock.com

Seszele

To właśnie na Seszelach rosną palmy coco de mer - zwane kokosem morskim, które mają ogromne owoce. Ale to tylko namiastka czekających cię atrakcji. W ogrodzie botanicznym Vallée de Mai będziesz miała okazję podziwiać naprawdę imponujące rośliny, a przy okazji także zwierzęta: czarne papugi, seszelskie bilbile czy niebieskie gołębie. Jeśli chodzi o podmorski świat, tam zachwycą cię m.in. rafy koralowe zamieszkałe są przez żółwie morskie i delfiny. Jeszcze jedna ważna rzecz - na Seszelach zobaczysz jedną z piękniejszych plaży świata! Na trzeciej co do wielkości wyspie Seszeli La Digue, znajduje się plaża Anse Union. Tych widoków nie zapomnisz do końca życia.

Nairobi Nairobi Fot. Emirates

Nairobi

Największą atrakcją Nairobi jest oczywiście Park Narodowy. To jedyny tego rodzaju park z dzikimi zwierzętami, który znajduje się na obrzeżach miasta. Stolica Kenii oferuje jednak o wiele więcej. Muzea, zabytki, pomniki to tylko niektóre z propozycji. Jeśli interesuje cię historia i kultura tego kraju, powinnaś wybrać się do Muzeum Narodowego, w którym znajduje się wiele interesujących artefaktów przedstawiających bogate dziedzictwo Kenii. Nairobi to także miejsce, w którym można dobrze zjeść. Restauracje serwują pyszne dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Tam znajdziesz wszystko czego dusza zapragnie!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: