Słońce, plaże, palmy! Egzotyczne rejsy w sam raz na udany urlop! Oferty na sezon 2020!

Co powiesz na spędzenie zimy na podróży do ciepłych krajów? Świetne propozycje rejsów, aż się proszą, żeby z nich skorzystać. Podczas wyprawy zwiedzisz Zatokę Meksykańską, a nawet Argentynę! Skuś się na jedną z wycieczek i spraw sobie urlop marzeń! Ceny jak na tak daleką podróż są naprawdę przystępne.
Montego Bay na Jamajce Montego Bay na Jamajce shutterstock

Zatoka Meksykańska

Na początku rejsu udasz się na wyspę New Providence, znajdującą się w archipelagu Wysp Bahama. To doskonała okazja, aby zapoznać się z największym miastem i stolicą Bahamów. Dzień 4 spędzisz na morzu - skorzystaj więc z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Po dotarciu na Dominikanę, możesz dodatkowo uczestniczyć w wycieczce fakultatywnej (dodatkowo płatnej). W programie nie zabrakło także zwiedzania Jamajki, wyspy Roatan czy Georgetown na Kajmanach. Ostatni, 10 dzień spędzisz na wyspie Cozumel, oddalonej zaledwie o ok. 20 km od wybrzeży Meksyku. To kwintesencja Karaibów! Białe plaże z drobnym piaskiem, turkusowa woda, palmy i rafa koralowa sprawią, że będziesz tam chciała zostać na dłużej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez The Bahamas (@visitthebahamas) Mar 5, 2019 o 10:21 PST

Buenos Aires Argentyna. Aby zobaczyć jak bawi się roztańczone Buenos Aires, trzeba udać się do Puerto Madero - nowoczesnej dzielnicy z najlepszymi restauracjami i klubami w mieście. Buenos Aires Argentyna. Aby zobaczyć jak bawi się roztańczone Buenos Aires, trzeba udać się do Puerto Madero - nowoczesnej dzielnicy z najlepszymi restauracjami i klubami w mieście. La Boca/shutterstock

Argentyna

Drugi rejs rozpocznie się od zwiedzania Sao Paulo. Podczas spaceru zobaczysz m.in. Katedrę i Teatr. Następne dwa dni spędzisz na morzu, więc to idealna okazja do skorzystania z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Po wielogodzinnym rejsie, czeka cię zwiedzanie Buenos Aires (płatne dodatkowo). Będziesz podziwiać Pirámide de Mayo, Casa Rosada, rezydencję prezydenta Republiki i Cabildo, a także fascynujący kolonialny budynek, który jest obecnie Narodowym Muzeum Rewolucji Majowej. Po Buenos Aires, wyruszysz w kierunku Urugwaju, a konkretnie Montevideo - jego stolicy. Stare Miasto i Plaza Independencia to tylko niektóre z dostępnych tam atrakcji.

Guatape Guatape Fot. Rainbow

Karaiby i Antyle

Rejs po Karaibach i Antylach jest obfity w piękne krajobrazy i magiczne miejsca. Pierwszy dzień zaczniesz od Panamy, gdzie będziesz podziwiać wschód Słońca nad Atlantykiem i zachód nad Pacyfikiem. Następnie udasz się w kierunku Curacao. Tzw. Wyspa Słońca oferuje niezapomniane widoki, łącznie z piaszczystymi plażami, lazurową wodą i rafami koralowymi. W planie rejsu uwzględniono także wyspę Bonaire oraz Arubę, która uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych wakacyjnych lokalizacji z przepięknymi białymi plażami i turkusową wodą, w której ukryte są rafy koralowe. To dopiero atrakcje!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: