Włochy w pigułce! Wybierz wycieczki objazdowe trwające nawet 10 dni. Ceny zaskakują!

Krzywa Wieża w Pizie, rejs po kanałach weneckich, czy Watykan to obowiązkowe punkty, o jakie musisz zahaczyć będąc we Włoszech. Na szczęście od czego są wycieczki objazdowe? Mamy świetne propozycje, które pozwolą ci zwiedzić ten piękny kraj wzdłuż i wszerz! Niektóre z wycieczek trwają nawet 14 dni!
Neapol Neapol Rainbow

O Sole Mio!

Chcesz zobaczyć uśpiony wulkan Wezuwiusz z bliska? A może marzysz o całodniowym zwiedzaniu Wybrzeża Amalfi? To i wiele innych ciekawych miejsc czeka na ciebie podczas wycieczki objazdowej O Sole Mio! W ciągu 7 dni zwiedzisz najpiękniejsze włoskie miasta, w tym: Neapol, Materę oraz Alberobello. Czeka cię również wyprawa promem na Capri - piękną wyspę, która zdobyła rozgłos już w starożytności dzięki cesarzowi Tyberiuszowi, a w czasach późniejszych dzięki poetom, pisarzom i malarzom. Jeśli marzy ci się wycieczka pośród malowniczych krajobrazów i pięknych zabytków, koniecznie wybierz się do Włoch, tym bardziej, że ceny są naprawdę przystępne!

Wenecja Wenecja Fot. Rainbow

Włochy Klasyczne

Następna wycieczka rozpocznie się od zwiedzania Wenecji. Na Plac św. Marka dostaniesz się barką turystyczną, a następnie będziesz miała okazję pospacerować po dzielnicy San Marco, gdzie znajdują się najważniejsze zabytki miasta. Nie mogło również zabraknąć rejsu gondolami po kanałach weneckich. W programie wycieczki uwzględnione jest także zwiedzanie Pizy, gdzie znajduje się słynna Krzywa Wieża. Czwarty dzień spędzisz na odkrywaniu Florencji. Następnym punktem w planie wycieczki jest zwiedzanie Watykanu, podczas którego czeka cię wizyta w Bazylice św. Piotra. Oprócz wspomnianych już miast, spędzisz trochę czasu w Rzymie, Neapolu, Asyżu i na wyspie Capri.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Visit Venezia ® (@visitveneziaofficial) Lis 30, 2018 o 3:01 PST

Włochy, Florencja Włochy, Florencja fot, shutterstock.com

Szlakiem pomarańczy

Dzięki tej wycieczce objazdowej będziesz miała okazję zwiedzać Włochy aż przez 14 dni! Tutaj również zaczniesz dzień od zwiedzania malowniczej Wenecji. Następnie udasz się do Mediolanu, gdzie znajduje się wspaniała gotycka katedra zwana "poematem w marmurze". Nie mogło zabraknąć także Pizy. Florencja, Rzym i Watykan to następne kierunki, w które się udasz. Ósmego dnia czeka cię przejazd do Monte Cassino i zwiedzanie miejsca słynnej bitwy polskiego II Korpusu z Niemcami. Antyczne miasto Pompeje, które będziesz miała okazję zobaczyć, z pewnością cię zachwyci. Natomiast 10 dnia dotrzesz na Sycylię, gdzie czeka się wizyta w Teatrze Antycznym oraz przejazd na Etnę.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: