Dla plażowiczów, rodzin z dziećmi i miłośników zwiedzania - Turcja na trzy sposoby!

Jeden kraj - trzy możliwości! Turcja jest dostępna dla każdego, czy to miłośnika plażowania, zwiedzania, a szczególnie dla rodzin z dziećmi. Sprawdź wybrane przez nas wycieczki, które spodobają się każdemu, nawet najbardziej wymagającemu turyście.
Turkler Turkler Fot. Rainbow

Turcja dla plażowiczów

Gorące słońce i piaszczyste plaże to coś, o czym marzysz? Wybraliśmy dla ciebie hotel znajdujący się niedaleko niedużej miejscowości Davutlar. Czeka tam na ciebie szeroka, piaszczysta plaża, z łagodnym, piaszczystym zejściem do morza. Z jednej strony, ten 5* hotel ma bardzo kameralną atmosferę, ale z drugiej zaś okolica, w której się znajduje, aż się prosi, żeby wyruszyć w miasto! Młode osoby nastawione na rozrywkę i odkrywanie nowych miejsc z pewnością się tam odnajdą. Piękne krajobrazy, ciekawa architektura oraz mnóstwo sklepików i restauracji z regionalnymi specjałami zachęcają do odwiedzin.

Turcja Turcja Fot. Rainbow

Turcja dla rodzin z dziećmi

Planowanie wyjazdu z całą rodziną jeszcze nigdy nie było takie proste! W Turcji znajdziesz mnóstwo atrakcji zarówno dla siebie, jak i swoich pociech! W hotelu położonym w miejscowości Evrenseki z pewnością nie będzie nudno. Bardzo dobry zespół animacyjny, bogata strefa basenowa z 11 zjeżdżalniami oraz lunapark dla dzieci sprawią, że osoby w każdym wieku będą mogły świetnie się bawić i spędzać czas aktywnie. Niedaleko 5* hotelu znajduje się fajna, piaszczysta plaża - relaks gwarantowany!

Błękitny Meczet w Stanbule Błękitny Meczet w Stanbule Rainbow

Turcja dla miłośników zwiedzania

Wybierz się na wycieczkę objazdową, na której nie ominą cię żadne warte uwagi miejsca. Udasz się m.in do Efezu, gdzie zwiedzisz imponującą Drogę Arkadyjską, teatr oraz fontannę Trajana, a także do Pamukkale, niezwykłej kaskady białych, wapiennych tarasów i naturalnych basenów, napełnionych wodą z gorących źródeł. Dla osób szukających jeszcze większych wrażeń możliwy będzie lot balonem nad Kapadocją! Obowiązkowym miastem do zwiedzenia w czasie pobytu w Turcji jest oczywiście Stambuł. Zobaczysz tam m.in. kompleks pałacowy Topkapi, kolumnę Konstantyna, kolumnę Wężową, egipski obelisk oraz przepiękny Błękitny Meczet z - uwaga - 260 witrażami! Trzeba przyznać, że architektura Turcji robi wrażenie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez V I S I T T U R K E Y (@visit_turkey) Wrz 25, 2018 o 11:43 PDT

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: