Rodzinne wakacje w Turcji, Hiszpanii i Bułgarii - przyjazne hotele, czyste plaże i mnóstwo atrakcji

Wybranie miejsca na idealne, rodzinne wakacje wcale nie należy do najprostszych. W końcu dobrze się bawić muszą nie tylko dorośli, ale i dzieci. Wybraliśmy świetne hotele ze strefami basenowymi i animacjami, które znajdują się w Turcji, Hiszpanii i Bułgarii.
Turcja Turcja Fot. Rainbow

Turcja

Turkler to bardzo dobrze usytuowany kurort, ponieważ znajduje się na wybrzeżu Morze Śródziemnego, 20 km od Alanyi. Piaszczyste plaże, malownicze krajobrazy, błękitne morze oraz mnóstwo innych atrakcji to wspaniała propozycja na spędzenie tam rodzinnego urlopu. W okolicy znajduje się kilka miejscowości, które warto zobaczyć, chociażby ze względu na zabytki. Należą do nich Incekum, Okurcalar i Karaburun.  Wybrany przez nas hotel z uwagi na duży teren i bardzo szeroki wybór atrakcji jest szczególnie polecany rodzinom z dziećmi. Piaszczysta plaża, łagodne zejście do morza oraz ciekawe programy animacyjne spodobają się nawet najmłodszym!

Costa Brava / Hiszpania Costa Brava / Hiszpania Fot. Rainbow

Hiszpania

Strefa basenowa, park wodny oraz animacje dla najmłodszych - brzmi ciekawie? Te i wiele innych atrakcji zapewni ci hotel usytuowany na Costa Brava w Hiszpanii. Pamiętaj jednak, że plażowanie to nie wszystko. Hiszpania oferuje ci wiele malowniczych miasteczek do odkrycia. Na przykład Blanes - tam każdy znajdzie coś dla siebie, czy to miłośnik leżakowania,czy zwiedzania. Drugim, godnym uwagi miejscem jest Girona, która oferuje mnóstwo wypoczynek wśród urzekającej zieleni oraz piękną architekturę. Tak samo zresztą jak i Calella z kameralnymi plażami oraz bujną roślinnością. Jeśli chodzi o rozrywkę, która sprawi ogromną frajdę dzieciom, warto wstąpić do Lloret de Mar i spędzić dzień w parku Water Word oraz Aquatic Zoo.

Bułgaria Bułgaria Fot. Rainbow

Bułgaria

Wybrany przez nas hotel znajduje się blisko plaży i samego centrum Słonecznego Brzegu. Bardzo niedaleko znajdziesz też nadmorski deptak, sklepy, bary oraz restauracje. Ze względu na swoje świetne położenie polecany jest szczególnie rodzinom z dziećmi. Bułgaria ma do zaoferowania wiele pięknych miejsc, które warto zwiedzić. Idealnym przykładem jest znajdujący się niedaleko Elenite Nesebyr - miasto, które dzięki swojej historycznej zabudowanie figuruje na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Słoneczny Brzeg natomiast to najpopularniejszy kurort, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Godny polecenia jest też malowniczy Burgas położony nad trzema jeziorami.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: