Rejsy, jako świetna alternatywa dla tradycyjnych wycieczek objazdowych. W programie Hiszpania, Włochy i Grecja

Wycieczki objazdowe nie spełniają twoich oczekiwać? Co w takim razie powiesz na rejs po najpiękniejszych krajach Europy? Z pewnością dostarczy ci więcej atrakcji, ze względu na morskie podróże. W bogatym programie znajdziesz m.in. Hiszpanię, Włochy, a nawet Grecję. Już teraz sprawdź co na ciebie czeka i skorzystaj z ofert Last Minute!
Morze Egejskie Morze Egejskie Rainbow

Morze Egejskie

Ten rejs bez dwóch zdań zachwyci cię pięknymi krajobrazami i krystalicznie czystą wodą, ale nie tylko! W Atenach zwiedzisz m.in. stadion Panatenajski, Plakę oraz Akropol. Następnie udasz się na Santorini, gdzie praktycznie cały dzień będziesz miała tylko dla siebie. To idealny czas na morskie kąpiele i plażowanie. Podczas rejsu zwiedzisz nawet miasto Marmaris w Turcji, które zachwyca pięknymi widokami oraz urokliwym starym miastem, Chani - najpopularniejszy kurort wybrzeża Krety oraz wyspę Mykonos, która zachwyca pięknymi białymi domkami, labiryntem wąskich uliczek oraz słynnymi wiatrakami. Skorzystaj z ofert Last Minute już teraz!

Rejs Włochy i Hiszpania Rejs Włochy i Hiszpania Fot. Rainbow

Włochy i Hiszpania

Tylko podczas rejsu uda ci się za jednym zamachem zwiedzić aż 2 kraje. Wyprawę zaczniesz od Neapolu, gdzie zobaczysz starówkę, katedrę oraz Pałac Królewski. Następnie czeka cię przeprawa statkiem do portu w Palermo, a tam będziesz mogła zobaczyć najpiękniejsze zakątki Sycylii. Czwarty dzień spędzisz na morzu, zmierzając w kierunku Ibizy. Zwiedzanie jej zaczniesz od Parku Narodowego Ses Salines, położonego w południowej części wyspy. Zobaczysz również miasto Dalt Vila oraz Es Vedra - niezamieszkałą wyspę. Nie ominie cię również bardzo popularne miejsce na wakacje - Majorka. Jeśli mowa o Hiszpanii, koniecznie musisz zwiedzić Barcelonę, która zachwyca niezwykłą architekturą.

Rejs Włochy, Grecja i Chorwacja Rejs Włochy, Grecja i Chorwacja Fot. Rainbow

Włochy, Grecja i Chorwacja

Ostatnia propozycja rejsu jest równie świetna co poprzednie. Zwiedzanie zaczniesz od Bari i Alberobello, które słyną z pięknej architektury. Następnie czeka cię intensywny dzień na Santorini, gdzie zobaczysz wioskę Oia oraz miasteczko Akrotiri ze słynną 'czerwoną plażą'. Podczas zwiedzania Grecji obowiązkowym punktem wycieczki jest wyspa Mykonos - to miejsce możesz odkrywać we własnym tempie ze względu na czas wolny. Dla większej dawki wrażeń zahaczysz nawet o Dubrovnik w Chorwacji - miasto o wspaniałym klimacie, pełne zabytków i niezwykłych uliczek. Zobaczysz tam m.in. klasztor franciszkanów z przełomu XIV i XV wieku, katedrę oraz Muzeum Apteki.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: