Zaplanuj długi weekend sierpniowy i spędź niezapomniane chwile w Izraelu, na Zakynthos, czy na Krecie!

Długi weekend sierpniowy to idealna okazja do krótkiego wypadu za granicę. Zwiedzanie, plażowanie, relaks w wodzie - czeka na ciebie to, co tylko zechcesz! Zwiedzaj Izrael, wypoczywaj na Zakynthos lub korzystaj z pięknych plaż na Krecie. Sprawdź propozycje Last Minute!
Tel Aviw Tel Aviw Fot. Rainbow

Izrael

Izrael w 4 dni? Dzięki proponowanej przez nas wycieczce to możliwe! Pierwszy dzień zaczniesz od zwiedzania Jerozolimy, a zobaczysz w niej m.in. Wzgórze Świątynne, Bazylikę Grobu Pańskiego, a także imponujące Stare Miasto. W drugiej połowie dnia udasz się do Betlejem i jednego z najważniejszych miejsc chrześcijaństwa - Bazyliki Narodzenia Pańskiego, gdzie zobaczysz Grotę Narodzenia. Podczas bardzo bogatego programu wycieczki uwzględniono także Górę Oliwną, Masadę - twierdzę Zelotów, Morze Martwe, a także dzielnicę Mea Sharim. Ostatni dzień przeznaczono na zwiedzanie Tel Avivu, gdzie czeka cię czas wolny lub skorzystanie z wycieczki do Cezarei Nadmorskiej. To będzie bardzo intensywny weekend!

Zakynthos Zakynthos Shutterstock

Zakynthos

Czy wiesz, że Zakynthos słynie z malowniczej zatoki Laganas z najdłuższą i najbardziej piaszczystą plażą Morza Śródziemnego? To również na tej wyspie możesz podziwiać gaje oliwne, winnice, sady cytrusowe i lasy sosnowe. Ale to nie wszystko! Prawdziwą gratką dla plażowiczów są plaże, które nie tylko zachęcają do wylegiwania się na słońcu, ale również do uprawiania rozmaitych sportów wodnych, takich jak: windsurfing, czy pływanie kajakiem. Wyspa posiada również centra nurkowe w Laganas i Kalamaki, które nauczą cię nurkowania od podstaw oraz zorganizują profesjonalną wyprawę. Na Zakynthos nie ma czasu na nudę!

Kreta Kreta Fot. AdobeStock

Kreta

Kreta to największa wyspa grecka, którą co roku odwiedza wielu turystów z całego świata. Kompleksy pałacowe w Knossos i Fajstos wzbudzają zachwyt swoją misterną architekturą. Popularne kurorty oferują (oprócz malowniczych krajobrazów) mnóstwo atrakcji, które kuszą turystów na każdym kroku. Mowa oczywiście o najróżniejszych sportach wodnych, do których należą m.in. skutery i narty wodne, nurkowanie i żeglowanie. A to tylko namiastka ekstremalnych przygód na Krecie! Miłośnicy pieszych wycieczek z pewnością ucieszą się na myśl o udaniu się do Kreteńskiego Parku Narodowego, w którym to można podziwiać najdłuższy w Europie wąwóz Samaria. To będzie udany weekend!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: