Wypłyń poza Europę! Egzotyczne rejsy na Karaiby, nad Zatokę Meksykańską i do Argentyny!

Egzotyczne miejsca wydawały ci się do tej pory nieosiągalne? Przekonaj się, jak łatwo można teraz wybrać się na Karaiby lub nad Zatokę Meksykańską! Wybrane przez nas rejsy są obfite w mnóstwo atrakcji i wiele cudownych miejsc, wprost jak z bajki! Ceny również zachęcają do dalekich podróży. Skorzystaj ze świetnych ofert już teraz.
Buenos Aires Buenos Aires Fot. Rainbow

Argentyna

Ameryka Południowa na wakacje? Czemu nie! Początek wycieczki zapowiada się znakomicie, bo od zwiedzania Sao Paulo. Podczas spaceru zobaczysz m.in. Katedrę i Teatr. Następne dwa dni spędzisz na morzu, więc to idealna okazja do skorzystania z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Po wielogodzinnym rejsie, czeka cię zwiedzanie Buenos Aires (płatne dodatkowo). Będziesz podziwiać Pirámide de Mayo, Casa Rosada, rezydencję prezydenta Republiki i Cabildo, a także fascynujący kolonialny budynek, który jest obecnie Narodowym Muzeum Rewolucji Majowej. Po Buenos Aires, wyruszysz w kierunku Urugwaju, a konkretnie Montevideo - jego stolicy. Stare Miasto i Plaza Independencia to tylko niektóre z dostępnych tam atrakcji. Dzięki tej wycieczce odkryjesz najpiękniejsze zakątki Ameryki Południowej!

Karaiby Karaiby Pixabay

Karaiby i Antyle

Rejs po Karaibach i Antylach jest obfity w piękne krajobrazy i magiczne miejsca. Już pierwszego dnia czeka cię dzień w Panamie, gdzie możesz podziwiać wschód Słońca nad Atlantykiem i zachód nad Pacyfikiem. Następnie udasz się w kierunku Curacao. Spędzisz cały dzień na morzu, więc to doskonała okazja do skorzystania z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Tzw. Wyspa Słońca oferuje niezapomniane widoki, łącznie z piaszczystymi plażami, lazurową wodą i rafami koralowymi. W planie rejsu uwzględniono także wyspę Bonaire oraz Arubę, która uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych wakacyjnych lokalizacji z przepięknymi białymi plażami i turkusową wodą, w której ukryte są rafy koralowe. Emocje gwarantowane!

Kajmany Kajmany Fot. Rainbow

Zatoka Meksykańska

Ostatni wybrany przez nas rejs ma bardzo bogaty program. Na początek udasz się na wyspę New Providence, znajdującą się w archipelagu Wysp Bahama. To doskonała okazja, aby zapoznać się z największym miastem i stolicą Bahamów. Dzień 4 spędzisz na morzu - skorzystaj więc z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Po dotarciu na Dominikanę, możesz dodatkowo uczestniczyć w wycieczce fakultatywnej (dodatkowo płatnej). W programie nie zabrakło także zwiedzania Jamajki, wyspy Roatan czy Georgetown na Kajmanach. Ostatni, 10 dzień spędzisz na wyspie Cozumel, oddalonej zaledwie o ok. 20 km od wybrzeży Meksyku. To kwintesencja Karaibów! Białe plaże z drobnym piaskiem, turkusowa woda, palmy i rafa koralowa sprawią, że będziesz tam chciała zostać na dłużej.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: