Najlepsze oferty na wakacje z dziećmi - Hiszpania, Grecja i Bułgaria!

Chcesz wyjechać na wakacje ze swoimi dziećmi, ale obawiasz się, że mogą się nudzić? Przedstawiamy oferty, które przygotowane są specjalnie dla rodzin z dziećmi! Aquaparki ze zjeżdżalniami, animacje i wspaniałe place zabaw to nie wszystkie atrakcje. Sprawdź oferty do Hiszpanii, Grecji i Bułgarii.
Hiszpania, Costa Dorada Hiszpania, Costa Dorada fot. shutterstock.com

Hiszpański raj dla najmłodszych - mnóstwo atrakcji!

Planujesz wakacje z dziećmi i rozważasz Hiszpanię? Twoje dziecko na pewno będzie dobrze bawić się w hotelu Best Cap Salou położonym przy wybrzeżu Costa Dorada, czyli w północno-wschodniej Hiszpanii. To wymarzone miejsce dla rodzin, bo nie jest tak zatłoczone jak inne, bardziej znane wybrzeża, a obok hotelu jest plaża z łagodnym zejściem do wody. Sam hotel oferuje wiele możliwości spędzenia czasu dla dzieci. Największą atrakcją jest przyhotelowy aquapark z licznymi zjeżdżalniami, zarówno wysokimi dla starszych, jak i małymi np. w kształcie statku dla najmłodszych. Ponadto w ciągu dnia i wieczorem, profesjonalni animatorzy prowadzą ciekawe zajęcia. Twoje dziecko na pewno będzie zachwycone i długo będzie wspominać te wakacje!

Grecja, Peloponez Grecja, Peloponez fot. shutterstock.com

Grecja - malowniczy Peloponez dla rodzin z dziećmi

Grecja to jeden z topowym kierunków tego lata. Jeśli wybieramy się do tego pięknego kraju razem z dziećmi to łatwo znajdziemy specjalnie przystosowane oferty hotelowe. Przykładem takiego hotelu jest Ramada Loutraki Poseidon Resort położony na malowniczym półwyspie Peloponez. To typ oferty, który w równym stopniu zadowoli dzieci, jak i dorosłych. Najmłodsi znajdą wiele atrakcji w miniklubie, a także czekają na nich różne gry i animacje, również w języku polskim. Do dyspozycji małych wczasowiczów jest także brodzik. Dorośli mogą m.in. zrelaksować się w luksusowym SPA, odwiedzić uzdrowisko w Loutrace, a także zwiedzić pobliski Korynt i inne miejscowości. Do dyspozycji gości pozostają także m.in. baseny, jacuzzi, sauna, a także rozbudowana infrastruktura sportowa.

Bułgaria, Słoneczny Brzeg Bułgaria, Słoneczny Brzeg fot. shutterstock.com

Bułgaria - odpocznij całą rodziną i skorzystaj z licznych atrakcji w okolicy Słonecznego Brzegu

Masz ochotę na wypoczynek z dziećmi w mniej popularnym miejscu? Dobrym kierunkiem podróży jest Bułgaria, szczególnie nieopodal pięknego Słonecznego Brzegu nad Morzem Czarnym. Świetną ofertę dla całych rodzin z dziećmi zapewnia bardzo klimatyczny hotel Royal Park położony na malowniczym zielonym terenie, tuż przy plaży. Niedaleko znajduje się też wspaniały aquapark z licznymi zjeżdżalniami i innymi atrakcjami, do którego goście hotelu mają bezpłatny wstęp! Ponadto na terenie hotelu jest Centrum Animacyjne, które z pewnością nie pozwoli się nudzić waszym pociechom. Dzieci mogą korzystać również z miniklubu, a także brać udział w animacjach, również w języku polskim. Osoby aktywne fizycznie mogą korzystać z wysoko rozwiniętej infrastruktury sportowej, a chętni, by poznać zabytki na pewno zachwycą się wyjątkowym Nesebarem. 

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu.