Fascynujące Chiny! Kraj, który od lat przyciąga turystów jak magnes. Wycieczki objazdowe kuszą cenami!

Fascynujące i zaskakujące - takie są Chiny. Kuszą turystów swoją różnorodnością, klimatem, a przede wszystkim kulturą. Odkryj je i ty, dzięki wycieczkom objazdowym, które pozwolą ci zwiedzić największe miasta takie jak Pekin, czy Szanghaj, ale i mniejsze miasteczka z tamtejszym urokiem. Nie daj się dłużej namawiać!
Szanghaj Szanghaj Fot. Rainbow

Chiny - w krainie złotego smoka

Pekin na dzień dobry? Brzmi świetnie, prawda? Zwiedzanie zaczniesz od Letniego Pałacu i Świętej Drogi. Zaraz po tym, czeka cię najważniejsza z budowli - Wielki Mur, który został wzniesiony przez dynastię Qin ponad 2000 lat temu. Czwartego dnia będziesz kontynuować zwiedzanie i zobaczysz m.in. Świątynię Niebios oraz Zakazane Miasto. W trakcie prawie 12-dniowej wycieczki uwzględniono również takie miejsca jak: Xian, gdzie znajduje się Pagoda Dzikiej Gęsi, Longmen Shiku, gdzie zobaczysz to, co pozostało z ponad 100.000 wizerunków Buddy wykutych w skale nad rzeką Yi. Prawie całe 2 dni spędzisz na zwiedzaniu samego Szanghaju, zwanego czasem Paryżem wschodu, pięknego i bogatego miasta kupców i przemysłowców. A jakie atrakcje czekają cię na miejscu? Spacer po Bund, wizyta na Nanjing Street - głównej ulicy handlowego Szanghaju, Muzeum Narodowe, a także Świątynia Nefrytowego Buddy. Same piękne obiekty!

Wielki Mur Wielki Mur Fot. Rainbow

Chiny - orientalny express

Podczas tej wycieczki zwiedzanie także rozpoczniesz od Pekinu, w którym spędzisz prawie 5 dni! W programie ujęto takie atrakcje jak: Zakazane Miasto, Świątynia Lamy i Konfucjusza, park Beihai, pekiński ogród zoologiczny, Letni Pałac, Świątynia Białego Obłoku, oraz Świątynia Niebios. Po Pekinie czas na zwiedzanie Wielkiego Muru oraz podziwianie najpiękniejszego fragmentu budowli w Mutianyu. W programie ujęto również Chengde, gdzie zobaczysz buddyjską świątynię Putuo Zongcheng i Letni Pałac Cesarski położony wśród kompleksu 600 ha ogrodów.

Guilin Guilin Fot. Rainbow

Chiny Cesarskie

Ostatnia wycieczka zapewni ci jeszcze więcej atrakcji, ponieważ trwa aż 14 dni! W programie nie mogło zabraknąć oczywiście Pekinu. Po intensywnym zwiedzaniu, czeka cię przejazd do
Suzhou, a następnie rejs po słynnym Wielkim Kanale. Suzhou słynie przede wszystkim z pięknych ogrodów, a jednym z nich jest Ogród Mistrza Sieci. W Szanghaju również czeka na  ciebie mnóstwo atrakcji. Dzielnica Pudong, bulwar Bund, czy Ogrody Yu to tylko namiastka miejsc, które będziesz zwiedzać. W następne dni wybierzesz się do Guilin, gdzie zobaczysz Jaskinię Trzcinowego Fletu, z pięknymi formami skalnymi, odbędziesz rejs po rzecze Li, zwiedzisz Kanton położony w delcie Rzeki Perłowej, a to jeszcze nie wszystko! Ostatnie dni wycieczki zarezerwowane są na Hong Kong, którego zwiedzanie rozpoczniesz od spaceru po Ladies Market. Niezapomnianych widoków dostarczy ci zatoka Repulse Bay oraz Wzgórze Wiktorii.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: