Wycieczki objazdowe po Europie w supercenach! - Bałkany, Czechy, Słowacja i inne!

Wycieczki objazdowe po Europie umożliwiają obejrzenie nawet kilku krajów w krótkim czasie. To świetny wybór dla osób lubiących intensywne zwiedzanie, zainteresowanych zabytkami i piękną przyrodą. Sprawdź atrakcyjne propozycje - odkryj m.in. Austrię ze Słowacją, a także Czechy, Węgry i kraje bałkańskie. Wśród nich ciekawe oferty Last Minute!
Wiedeń / shutterstock Wiedeń / shutterstock Wiedeń / shutterstock

Poznaj wspaniałe Austrię i Słowację - piękna architektura i przyroda

Austria i Słowacja to kraje z niezwykłą architekturą i zabytkami oraz robiącą duże wrażenie przyrodą. Wycieczka objazdowa rozpoczyna się w Austrii, w której zobaczymy nie tylko wyjątkowy, pełen atrakcji Wiedeń, lecz także kilka rzadziej odwiedzanych, ale równie wartych zobaczenia miejscowości. Przykładem jest Marchfeld, gdzie uczestnicy zobaczą niezwykły  zamek z pięknymi ogrodami. Ponadto będzie to okazja do przejechania się kolejką Salamander Bahn wśród górskich terenów, odwiedzenia opactwa benedyktynów i cystersów, a także poznania przyrodniczej strony Austrii - m.in. okolic Jeziora Nezyderskiego, które jest wpisane na listę UNESCO. Równie wiele wrażeń czeka na Słowacji. Można tu zobaczyć m.in. wyjątkowe zamki, odwiedzić stare miasto Trenczyna, a także odkryć słowacką część Tatr, gdzie znajduje się m.in. niezwykła Jaskinia Wolności z pięknym wnętrzem.

Węgry Budapeszt Węgry Budapeszt fot. www.shutterstock.com

Wycieczka objazdowa - Czechy, Austria i Węgry z niezwykłymi atrakcjami

Chcesz w ciągu 7 dni poznać aż 3 kraje i to w niewielkiej cenie? Dobrym wyborem może być wycieczka, podczas której odwiedzić można Czechy, Austrię i Węgry. W Czechach zobaczymy Pragę z licznymi atrakcyjnymi zabytkami m.in. słynnym miastem Karola, "Złotą Uliczką", wyjątkową biblioteką klasztorną ze starodrukami, dobrze zachowaną dzielnicą żydowską. Dodatkowych wrażeń dostarczy rejs po Wełtawie. W Austrii na uczestników wycieczki czekają malownicze krajobrazy Alp m.in. na terenie Ziemi Salzburskiej z Jeziorem Księżycowym. To będzie okazja do zobaczenia także m.in. wyjątkowego Salzburga, uzdrowiskowego Bad Ischl, a także jednego z najpiękniejszych ogrodów świata. Węgry oferują m.in. wypoczynek nad Balatonem, rejs statkiem a także wizytę w Budapeszcie z licznymi zabytkami oraz możliwość spróbowania tamtejszej kuchni.  

Kotor - miasto leżące nad Zatoką Kotorską Kotor - miasto leżące nad Zatoką Kotorską shutterstock

Bałkany znane i nieznane - poznaj 4 bajeczne kraje

Kraje bałkańskie coraz chętniej są odwiedzane przez turystów. Nic dziwnego, bo oferują klimatyczne miejsca z ciekawą historią i malowniczymi terenami. Pierwszym punktem wycieczki objazdowej jest Chorwacja, gdzie zobaczymy magiczny Dubrownik z urokliwymi uliczkami, przewidziana jest także wizyta na jednej z najpiękniejszych wysp Europy - Hvar z piękną turkusową wodą oraz rozległymi plantacjami m.in lawendy. Będąc w tym regionie, nie można również ominąć Bośni i Hercegowiny z wielokulturowym Sarajewem i jego ciekawą architekturą. Wiele atrakcji czeka na nas w Serbii, gdzie m.in można przejechać się kolejką wąskotorową wśród pięknych górskich terenów. Poznawanie Serbii to także gratka dla miłośników reżysera Emira Kusturicy. Duże wrażenie robi także Czarnogóra, do której uczestnicy dojadą niezwykłym kanionem, a następnie czeka przejazd do Kotoru, gdzie zobaczyć można fiordy niczym w Skandynawii. 

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu.