Bajkowy, klimatyczny, klasyczny - niezwykły Paryż i inne zakątki Francji w trzech wydaniach!

Paryż i okolice oraz Dolina Loary to miejsca, w których każdy odnajdzie dla siebie wiele atrakcji. To będzie wielkie przeżycie zarówno dla rodzin z dziećmi, miłośników wielkiej architektury oraz sztuki, jak i chętnych poznać po prostu najbardziej znane miejsca w stolicy Francji. Sprawdź propozycje wycieczek w świetnych cenach!
Francja, Disneyland Francja, Disneyland fot. shutterstock.com

Rodzinne parki w Paryżu - świetna zabawa dla małych i dużych!

Stolica Francji i okolice oferują moc atrakcji dla całych rodzin. Najważniejszym miejscem do zobaczenia jest oczywiście Disneyland. Można tam odwiedzić jedną z 4 magicznych krain, a w nich m.in. zamek Śpiącej Królewny oraz świat wynalazków. Będzie to niezapomniane przeżycie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla rodziców! A może masz ochotę przenieść się do antycznej rzeczywistości w bajkowym stylu? Podczas wycieczki można odnaleźć starożytne, greckie i rzymskie motywy w Parku Asterixa! W ramach tej rodzinnej oferty czeka na nas także niezwykłe Muzeum Figur Woskowych Grévin (świetne miejsce do zrobienia sobie zdjęcia), imponująca sieć basenów Aquaboulevard, a także możliwy jest wjazd na Wieżę Eiffla. Podczas wycieczki można poznać także artystyczną stronę Paryża z dzielnicą Montmartre na czele oraz wiele innych atrakcyjnych miejsc.

Francja, Zamek Chenonceau w Dolinie Loary Francja, Zamek Chenonceau w Dolinie Loary fot. www.shutterstock.com

Wyjątkowe zamki i pałace - gratka dla miłośników sztuki i architektury

Lubisz majestatyczne zamki oraz pałace? Podczas wycieczki do Paryża i innych zakątków Francji możesz poznać prawdziwe perły architektoniczne w różnych stylach. Dolina Loary to raj dla fanów klimatycznych zamków. Czeka tu na nas renesansowy zamek Chambord, nadrzeczny zamek Chenonceau otoczony pięknymi ogrodami oraz zjawiskowy zamek w Cheverny. Osoby wrażliwe na cuda architektury na pewno będą pod wrażeniem również mieszczącego się w Paryżu Pałacu Luksemburskiego otoczonego przez piękne Ogrody Luksemburskie. Dla miłośników sztuki miejscem, którego nie mogą ominąć podczas zwiedzania jest zdecydowanie Luwr z największymi arcydziełami świata oraz Gare d'Orsay, czyli muzeum impresjonistów. Oprócz tego na turystów czeka m.in. zjawiskowa "Francja w miniaturze" - niezwykły park z miniaturami najważniejszych miejsc we Francji. I to nadal nie wszystkie atrakcje!

Francja, Paryż, Wieża Eiffla Francja, Paryż, Wieża Eiffla fot. shutterstock.com

Paryż klasyczny - najbardziej znane miejsca stolicy Francji

Jeśli chcesz poznać tylko najbardziej popularne miejsca w Paryżu to wycieczka Paryż Classique jest zdecydowanie najlepszym wyborem. W ciągu 6 dni możesz zobaczyć znane i kultowe, tzw. "pocztówkowe miejsca" stolicy Francji. Podczas tej wycieczki nie może oczywiście zabraknąć wizyty pod Wieżą Eiffla, a chętni, za dodatkową opłatą, mogą nawet wjechać na górę i podziwiać panoramę miasta. Na uczestników czeka także niezapomniana wizyta w Wersalu, czyli najważniejszym kompleksie pałacowym Paryża. Nie można też nie skorzystać z okazji obejrzenia z bliska słynnego obrazu Mona Lisy w Luwrze. Miłośnicy francuskiej artystycznej bohemy koniecznie muszą pospacerować po dzielnicy Montmartre m.in. ze słynnym kabaretem Moulin Rouge. Czekają na nas także Pola Elizejskie, Sorbona, Muzeum Figur Woskowych i wiele innych. 

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu.

Komentarze (4)
Bajkowy, klimatyczny, klasyczny - niezwykły Paryż i inne zakątki Francji w trzech wydaniach!
Zaloguj się
  • johny1910

    0

    Byłem rok temu, Paryż, Dolina Loary. W tym roku Kotlina Kłodzka. I co? Tegoroczne wakacje były dla mnie fajniejsze niż te we F. Syfu na parkingu w Bercy nie da się opisać... Wszędzie nachalni Afrykańczycy wciskający tandetne pamiątki... Zamki w Dolinie Loary fajne ale nasz Dolny Śąsk niczym jej nie ustepuję. Jedno miasteczko urzekło mnie na maxa - Blois.

  • slon2002

    Oceniono 17 razy -9

    Paryż? Tego miasta już nie ma. Francja też znika, ale miota się jeszcze w konwulsjach. Nic ich nie uratuje. ... i dobrze im tak!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX