Karaiby, Argentyna i o wiele więcej! Propozycje egzotycznych rejsów, na które warto się wybrać w tym sezonie

Kusi się egzotyczna wyprawa? Pomyśl tylko o tych pięknych krajobrazach, lazurowej wodzie i ciekawej kulturze. To wszystko jest teraz dostępne na wyciągnięcie ręki! Podczas rejsów zobaczysz mnóstwo malowniczych widoków, które na zawsze pozostaną w twojej pamięci. Sprawdź nasze propozycje na sezon 2019!
Guatape Guatape Fot. Rainbow

Karaiby i Antyle

Rejs po Karaibach i Antylach z pewnością przyniesie ci dużą dawkę emocji. Już pierwszego dnia czeka cię dzień w Panamie, która jest jednym z niewielu krajów, gdzie można podziwiać wschód Słońca nad Atlantykiem i zachód nad Pacyfikiem. Następnie udasz się w kierunku Curacao. Spędzisz cały dzień na morzu, więc to doskonała okazja do skorzystania z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Tzw. Wyspa Słońca oferuje niezapomniane widoki, łącznie z piaszczystymi plażami, lazurową wodą i rafami koralowymi. W planie rejsu uwzględniono także wyspę Bonaire oraz Arubę, która uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych wakacyjnych lokalizacji z przepięknymi "białymi" plażami i turkusową wodą, w której ukryte są rafy koralowe. To bez wątpienia najlepsze miejsce na relaks, plażowanie i snorkeling. Oczywiście za dodatkową opłatą, masz możliwość skorzystania także z wycieczek fakultatywnych. Czeka cię mnóstwo wrażeń!

Buenos Aires Buenos Aires Fot. Rainbow

Argentyna

Co powiesz na Amerykę Południową, a konkretnie - tak na początek wycieczki, zwiedzanie Sao Paulo? Podczas spaceru zobaczysz m.in. Katedrę i Teatr. Następne dwa dni spędzisz na morzu, więc to idealna okazja do skorzystania z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Po wielogodzinnym rejsie, czeka cię zwiedzanie Buenos Aires (płatne dodatkowo). Będziesz podziwiać Pirámide de Mayo, Casa Rosada, rezydencję prezydenta Republiki i Cabildo, a także fascynujący kolonialny budynek, który jest obecnie Narodowym Muzeum Rewolucji Majowej. Po Buenos Aires, wyruszysz w kierunku Urugwaju, a konkretnie Montevideo - jego stolicy. Stare Miasto i Plaza Independencia to tylko niektóre z dostępnych tam atrakcji. Dzięki tej wycieczce odkryjesz najpiękniejsze zakątki Ameryki Południowej!

Jamajka Jamajka Fot. Rainbow

Zatoka Meksykańska

Ostatnia proponowana przez nas wycieczka ma bardzo bogaty program. Udasz się na wyspę New Providence, znajdującą się w archipelagu Wysp Bahama. To doskonała okazja, aby zapoznać się z największym miastem i stolicą Bahamów. Dzień 4 spędzisz na morzu - skorzystaj więc z licznych atrakcji znajdujących się na statku. Po dotarciu na Dominikanę, możesz dodatkowo uczestniczyć w wycieczce fakultatywnej (dodatkowo płatnej). W programie nie zabrakło także zwiedzania Jamajki, wyspy Roatan czy Georgetown na Kajmanach. Ostatni, 10 dzień spędzisz na wyspie Cozumel, oddalonej zaledwie o ok. 20 km od wybrzeży Meksyku. To kwintesencja Karaibów! Białe plaże z drobnym piaskiem, turkusowa woda, palmy i przepiękna rafa koralowa sprawią, że będziesz tam chciała zostać na dłużej. Nie czekaj i zarezerwuj termin na wymarzony rejs już teraz!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: