Izrael - piękne zabytki oraz historyczne miasta to nie wszystko. Wycieczki objazdowe już od 2000 zł

Izrael też może być świetnym miejscem na spędzenie wakacji. Oprócz zwiedzania historycznych miast oraz podziwiania malowniczych zabytków, czeka na ciebie także wypoczynek w jednej z ciekawych miejscowości. Spraw sobie niezapomniane wakacje i wybierz się do Izraelu. Mnóstwo atrakcji czeka.
Tel Aviw Tel Aviw Fot. Rainbow

Izrael i Jordania

Izrael to miejsce bogate w zabytki i miasteczka, które naznaczone są historią. Wycieczkę zaczniesz od zwiedzania Jerozolimy, gdzie czeka cię: panorama miasta z Góry Oliwnej, kościół Dominus Flevit, Bazylika Wszystkich Narodów, a także Stare Miasto. Następny dzień spędzisz w Tel Aviwie. Po drodze zwiedzisz także inne, o wiele mniejsze miejscowości, takie jak Akka czy Hajfa. Podczas tej wycieczki objazdowej zahaczysz również o Jordanię. Z Góry Nebo będziesz podziwiać panoramę doliny Jordanu i Ziemi Świętej. Następnie zwiedzisz stolicę kraju - Amman, gdzie na wzgórzu mieszczącym pozostałości potężnej niegdyś cytadeli udasz się m.in. do Muzeum Archeologicznego. W planie wycieczki uwzględniono także Petrę, Qumran i Jerycho. Gwarantujemy, że na tej 8-dniowej wyprawie na pewno nie będziesz się nudzić.

Jerozolima Jerozolima Fot. Rainbow

Weekend w Izraelu

Co powiesz na weekendowy wypad do Izraelu? Nawet w 4 dni uda ci się zwiedzić najpiękniejsze zakątki tego kraju. Obowiązkowym punktem wycieczki jest oczywiście Jerozolima, Betlejem i Tel Aviw. Oprócz zwiedzania, czeka cie również chwila na relaks. Kąpiel w Morzu Martwym 430 m. p.p.m. to jest coś! Dla chętnych większych wrażeń będzie możliwość dodatkowego wyjazdu do Cezarei Nadmorskiej - wspaniałego portowego miasta wybudowanego przez króla Heroda Wielkiego. Zobaczysz m.in. hipodrom, teatr, akwedukt, a także pozostałości pałacu zbudowanego przez Heroda Wielkiego. To będą naprawdę intensywne 4 dni zwiedzania!

Morze Martwe Morze Martwe Fot. Rainbow

Shalom Israel

Ostatnia proponowana przez nas wycieczka objazdowa na pewno przypadnie ci do gustu, ponieważ oprócz zwiedzania czeka cię również kilkudniowy wypoczynek w Ejlacie! Tak jak w poprzednich programach, uwzględniono oczywiście Jerozolimę, Betlejem oraz Tel Aviw. Podczas wyprawy zobaczysz miejsca takie jak: Menora, Muzeum Księgi, twierdzę Zelotów w Masadzie, a także Kneset - izraelski parlament. Dla relaksu czeka cię kąpiel w Morzu Martwym, po której będziesz miała możliwość zaopatrzyć się w kosmetyki z minerałami z Morza Martwego. Na sam koniec wycieczki czeka cię spacer po starym mieście Jaffa. Jest co oglądać!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o:
Komentarze (7)
Izrael - piękne zabytki oraz historyczne miasta to nie wszystko. Wycieczki objazdowe już od 2000 zł
Zaloguj się
 • zelenyles

  Oceniono 1 raz 1

  tam nie jedźcie bo Żydzi was nienawidzą bardziej jak Niemców !

 • rozaliaroyale

  Oceniono 6 razy 0

  oczywiście ,że "to nie wszystko" w Izraelu oprócz wspomnianych, panuje rzadko spotykana ciemnota i antypolonizm , przyrównywane do społeczeństwa usa , ale przecież to to samo społeczeństwo

 • gangut

  Oceniono 8 razy 0

  A można, lokalnym zwyczajem, postrzelać sobie do palestyńskich dzieci?

 • slawek12-1

  Oceniono 5 razy -1

  Gazeto, nie reklamuj czegoś, czego niedługo nie będzie. Po bombach Iranu ten kraj przestanie istnieć.

 • brygidaaaa

  Oceniono 13 razy -1

  Jak najbardziej polecam Izrael! Miejsce wręcz magiczne, zwłaszcza jak program wycieczki pozwoli w całości go zobaczyć. W marcu byłam na wycieczce Mozaika Izraela z Konsorcjum i nie żałuje :)

 • dariuszzao

  Oceniono 13 razy -3

  Byłem na wycieczce objazdowej Mozaika Izraela z Konsorcjum i polecam wszystkim oraz każdemu z osobna. Udało mi się bardzo dużo zobaczyć, w tym najważniejsze miejsca Ziemi Świętej. Wspaniałe przeżycia, nie tylko duchowe. Ponadto Izrael jest bardzo kolorowym i smacznym krajem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX