Norweskie fiordy na wyciągnięcie ręki! Skorzystaj ze świetnych ofert Last Minute - rejs marzeń czeka!

Wybierz się na kilkudniowe rejsy po norweskich fiordach i zakochaj się w Skandynawii! Oferty Last Minute czekają. To idealna okazja na to, aby wybrać się na spontaniczne wakacje!
Plenery Skandynawii Plenery Skandynawii Rainbow

Plenery Skandynawii

Wybrany przez nas rejs zacznie się w Kopenhadze, mieście słynącym z pięknego położenia nad cieśniną Sund, wielokulturowości i olbrzymiej liczby rowerów. Warto tam zobaczyć Slotsholmen, gdzie znajduje się m.in. zamek Christianborg, pałac królewski Amalienborg, fontanna bogini Gefion oraz XVIII-wieczna dzielnica portowa Nyhavn. Po zwiedzaniu spędzisz cały dzień na morzu - to idealna okazja, aby skorzystać z basenu, jaccuzi lub odwiedzić znajdujące się na statku sklepy. Podczas rejsu zwiedzisz również Hellesylt, Drogę Orłów oraz Bergen. Bardzo pięknym miejscem jest Stavanger, gdzie podziwiać można nadmorskie klify i fiordy oraz najbardziej znany w Norwegii punkt widokowy Preikestolen, czyli 600 metrowy, granitowy klif. Zobaczysz również Göteborg - drugie co do wielkości miasto Szwecji. Zachowała się tam najstarsza świecka budowla w mieście - dawny arsenał Kronhuset, lecz nie to jest najbardziej charakterystyczne. Najsłynniejszy budynek to Götheborgsutkiken, przypominający szminkę do ust.

Śladami Wikingów Śladami Wikingów Rainbow

Śladami Wikingów

Nie ma to jak wyprawa ,,Śladami Wikingów"! Podczas tego świetnego rejsu czeka cię mnóstwo atrakcji. Pierwszy dzień wyprawy zaczniesz od Oslo, ale zanim to nastąpi, dostaniesz się do niego nadmorską autostradą, która ciągnie się wzdłuż szwedzkiego wybrzeża, w kierunku mostu w Svinesund. Po zwiedzaniu czeka cię przeprawa w kierunku Bergen. Droga prowadzi przez malownicze krajobrazy płaskowyżu Hardangervidda, gdzie zobaczysz m.in. słynny wodospad V?ringsfossen. Po dotarciu na miejsce, czeka cię zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem. Ale na tym nie koniec atrakcji! W bogatym programie wycieczki uwzględniono również miasteczko Geiranger, słynną Drogę Orłów, a także Drogę Trolli. Gwarantujemy, że ta wycieczka na długo pozostanie w twojej pamięci.

Fiordy Północy Fiordy Północy Rainbow

Fiordy Północy

Trzeci, 9-dniowy rejs zapewni ci mnóstwo atrakcji! Pierwszego dnia zwiedzisz Trondheim (na własną rękę lub z przewodnikiem) - trzecie największe miasto Norwegii! Następnie udasz się do Alesund, gdzie będziesz miała możliwość odbycia wycieczki tzw. Drogą Trolli, czyli niezwykle efektownym górskim szlakiem z jedenastoma spiralnymi zakrętami. Pięknymi widokami uraczy cię Nordfjordeid - niewielkie miasteczko położone nad brzegiem fiordu Eidfjord w zachodniej Norwegii. Spotkać tam możesz konie norweskie oraz zobaczyć lodowiec Jostedalsbrren. Podczas tego rejsu będziesz mogła także podziwiać wspomnianą już Drogę Orłów, Flam czy chociażby Stavanger. Skorzystaj z ofert Last Minute - to idealna okazja na spontaniczne wakacje!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: