Wymarzone wycieczki dla miłośników gór! Dwie oferty za mniej niż 2000 zł

Kochasz góry i marzysz o podziwianiu malowniczych pejzaży? Koniecznie zapoznaj się z atrakcjami, jakie można spotkać w Alpach oraz Himalajach. Tereny górzyste w tych rejonach zapewniają nie tylko piękno krajobrazu, lecz także zjawiskowe jeziora i niesamowite zabytki. Szwajcaria, Austria, Niemcy, Włochy, Sabaudia, Liechtenstein, Nepal czekają! Wycieczki po Europie za mniej niż 2000 zł!
Włochy, Alpy Włochy, Alpy fot.www.shutterstock.com

Zwiedź 4 europejskie kraje i zobacz zjawiskowe Alpy i jeziora!

Uwielbiasz góry i chcesz spędzić wakacje w Europie? Koniecznie pojedź na wycieczkę aż po czterech krajach Europy: Austrii, Szwajcarii, Niemczech i Włoszech. W każdym z tych krajów zobaczysz najpiękniejsze góry naszego kontynentu, czyli Alpy oraz wiele zjawiskowych jezior. Jednym z punktów programu jest wejście na górę Pyramidenkogel w Austrii z której zobaczysz bajkowy widok gór oraz jezioro Wörthersee. Będąc we Włoszech nie można nie poznać słynnego Forte di Bard oraz Mont Blanc! Słyszałeś o Riwierze Szwajcarskiej? To potoczne określenie na wyjątkowe jezioro Genewskie. Wycieczka zakończy się w Niemczech, w których trzeba koniecznie zobaczyć miasto Lindau leżące nad jeziorem Bodeńskim. Jego staromiejska część znajduje się na małej wysepce połączonej z lądem mostami. Ta alpejska wycieczka to jeszcze wiele innych atrakcji, także dla miłośników architektury i zabytków.

Szwajcaria, Jungfraujoch Szwajcaria, Jungfraujoch fot. www.shutterstock.com

Szwajcaria, Francja z Sabaudią, Liechtenstein - wodospady i niezapomniane przejazdy kolejkami

Dla miłośników gór i pięknych widoków Szwajcaria zdecydowanie powinna być na pierwszym miejscu na liście krajów do odwiedzenia. Oprócz pięknych Alp są tutaj także największe w Europie zjawiskowe wodospady Renu. Wiele pięknych widoków czeka nas także w Zurychu, mieście z urokliwymi kamieniczkami i uliczkami oraz jeziorem Zurychskim. Niezapomnianych przeżyć dostarczy na pewno przejazd kolejką szynową wśród pasm górskich w Alpach Berneńskich. Na jednym ze szczytów można zwiedzić zjawiskowy Pałac Lodowy z rzeźbami wykutymi w lodzie! Miłośnicy gór będą zachwyceni możliwością wjechania najdłuższą kolejką linową na świecie na jeden ze szczytów u podnóża Mont Blanc. W czasie wycieczki podróżnicy zobaczą także Sabaudię, czyli historyczną krainę leżącą we Francji, a także górzysty Liechtenstein.

Himalaje Himalaje fot. www.shutterstock.com

Himalaje - Dach Świata, cudny zachód słońca i zdumiewająca dzika natura

Dach Europy to za mało i chcesz zobaczyć Dach Świata? Himalaje są marzeniem każdego wielbiciela gór. Podczas wycieczki podziwiać je można w trakcie przejażdżki do jednego z najważniejszych miejsc turystycznych Nepalu - Pokhara. W Himalajach podziwiać można także jezioro Phewa, w którym odbijają się szczyty górskie i tworzą prawdziwie bajkowy widok. Uwielbiasz zachody słońca? Nigdzie nie zobaczysz tak pięknego, jak z wioski Sarangkot leżącej na wysokości ok. 1600 m n.p.m. Moment zachodu słońca określa się tam  "zapalaniem szczytów". Wielbiciele natury na pewno zachwyceni będą Królewskim Parkiem Narodowym Chitwan (farma słoni, spacer po dżungli, możliwość przejechania jeepem i spływ łodzią). Zdumiewa także Dolina Katmandu!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu.

Komentarze (6)
Wymarzone wycieczki dla miłośników gór! Dwie oferty za mniej niż 2000 zł
Zaloguj się
 • glupiadmin

  Oceniono 7 razy 7

  Wycieczka w cenie do 2000 wyszła mi 2765 zł. Prawdopodobnie w autobusie dopłacę jeszcze ze 150 Euro - obligatoryjnie

 • florian88

  Oceniono 3 razy 3

  Jak ogłoszenia na "totooto" Nowy samochód 62000 ale drobnym druczkiem ,że VAT trzeba dopłacić.Jeśli ktoś wstydzi się ceny , której żąda za przedmiot to znaczy ,że coś jest nie tak czyli firma "krzak"

 • gadolinn

  Oceniono 1 raz 1

  dwie rownorzedne wycieczki - alpy i himalaje - trudno sie zdecydowac, chyba rzuce pawia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX