Tunezja - wycieczki na sportowo, wypoczynkowo i z zabytkami!

Tunezja to kraj w których znajdziesz mnóstwo atrakcji! Starożytna historia, piękna plaża, możliwość aktywnego wypoczynku na różne sposoby, również z dziećmi - to nadal nie wszystko! Wyjątkowość tego kraju nieraz docenili także znani reżyserzy filmowi i to tutaj kręcili sceny do swoich filmów np. do "Gwiezdnych wojen".
Tunezja, Kartagina Tunezja, Kartagina fot. www.shutterstock.com

Tunezja - bogactwo historii, architektury i natury! Gratka także dla kinomanów!

Afryka i starożytność? Raczej od razu przychodzi nam na myśl starożytny Egipt. Tymczasem na terenie sąsiadującej Tunezji także rozgrywała się ciekawa historia w tych czasach. W końcu to tam sięgało także imperium rzymskie. Jednym z miejsc, które koniecznie muszą odwiedzić pasjonaci antyku jest sławna Kartagina. Starożytną historię poznamy też w Muzeum Narodowym w Tunisie. Tunezja to także bogactwo architektury muzułmańskiej i wspaniała natura (m.in. zjawiskowa Sahara). Co jeszcze? To atrakcyjny cel podróży dla miłośników kina. To tutaj kręcono m.in. takie hity filmowe jak "Gladiator", "Gwiezdne Wojny" oraz "Indiana Jones i Poszukiwania Zaginionej Arki". 

Tunezja plaża Tunezja plaża fot. www.shutterstock.com

Tunezja - piękna plaża i sportowe atrakcje!

Wakacje można wspaniale spędzić na tunezyjskiej wyspie Djerba nad Morzem Śródziemnym. Piękna plaża i nieskazitelna woda przyciągają miłośników tego typu wypoczynku. Oprócz opalania się i pływania lubisz także aktywne spędzanie czasu? Przy pięciogwiazdkowym hotelu Royal Garden Palace wiele atrakcji znajdą miłośnicy różnych dyscyplin sportowych. Niedaleko hotelu znajdą swoje miejsce fani golfa - na pewno dobrze spędzą czas na 27-dołkowym polu golfowym. Wolisz pływać? Oprócz morza oraz przyhotelowego basenu masz do dyspozycji pełen atrakcji park wodny Le Pirate znajdujący się 3 km od hotelu.  Ponadto Royal Garden Palace  to także dobre miejsce dla miłośników m.in. tenisa, gimnastyki wodnej, siatkówki, petanque, a także różnych sportów wodnych!

Plaża Plaża fot. Leo Rivas, www.unsplash.com

Wakacje z dziećmi w Tunezji - moc atrakcji!

Chcesz wybrać się na egzotyczne wakacje razem ze swoimi pociechami? W Tunezji znajdziesz oferty, które na pewno spodobają się Twoim dzieciom, jak i Tobie. Jednym z takich miejsc jest czterogwiazdkowy hotel Riviera, który sąsiaduje z piękną plażą Port el Kantaoui. Dzieci, szczególnie w wieku 4-12 lat, mogą się świetnie bawić w przyhotelowym miniklubie, który zapewnia wiele atrakcji. Ponadto hotel w ciągu dnia organizuje ciekawe animacje dla małych i dużych. Można spędzić czas aktywnie, np. biorąc udział w gimnastyce i aerobiku w wodzie. Goście hotelowi mogą też obejrzeć atrakcyjne teatralne widowiska i show, a także mają możliwość posłuchania muzyki na żywo. Wolisz sport? Minigolf i rzutki to nie jedyne atrakcje! 

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu.