Chorwacja w pigułce - trzy wycieczki objazdowe, dzięki którym poznasz najpiękniejsze zakątki tego kraju

Nic dziwnego, że Chorwacja przyciąga do siebie co roku mnóstwo turystów z całego świata. Doświadczysz takim takich widoków, jak nigdzie indziej! Jeziora Plitvickie czy Dubrovnik to tylko niektóre z perełek tego kraju. Sprawdź co cię czeka podczas wycieczek objazdowych i daj się skusić na jedną z nich!
Chorwacja Chorwacja Rainbow

Chorwacja na fali

Wody Adriatyku kuszą cię niezmiernie? Dzięki proponowanej przez nas objazdowej wycieczce będziesz miała go pod dostatkiem! Bogaty program umożliwi ci spacer po mieście, w którym urodził się i mieszkał podróżnik Marco Polo. Czeka cię również zwiedzanie najpiękniejszych wysp znajdujących się w Chorwacji. Proizd - Wyspa Miłości, wyróżnia się przepiękną roślinnością oraz niesamowitymi zapachami. Wyspa Hvar to równie piękne miejsce, które otaczają malownicze krajobrazy, turkusowe morze, góry, winnice oraz pola lawendy. Miłośnikom podróży morskich z pewnością spodoba się rejs na wyspę Vis, gdzie czeka cię mnóstwo wrażeń, w tym wycieczka do Błękitnej Jaskini (Modra Špilja). Może przy odrobinie szczęścia uda ci się spotkać delfiny? Są częstymi bywalcami wyspy Vis.

Dubrovnik Dubrovnik Rainbow

Chorwacja dla oszczędnych

Wakacje za granicą kojarzyły ci się tylko i wyłącznie z ogromnym wydatkiem? Na szczęście mamy takie oferty, które nie przekroczą twoich finansowych możliwości. Objazdówka 'Chorwacja dla oszczędnych' pozwoli ci zwiedzić najpiękniejsze miejsca za niewielką cenę! W programie wycieczki znajdą się najwspanialsze zabytki, które koniecznie trzeba zobaczyć będąc w Chorwacji. Zapierające dech w piersi Plitvickie Jeziora, malownicze miasteczko Split z piękną architekturą oraz absolutna Perła Adriatyku - Dubrownik, który zauroczy cię wspaniałym klimatem. Ale to tylko namiastka tego, co cię czeka! Już teraz rezerwuj termin i ciesz się udanym urlopem.

Chorwacja Chorwacja Rainbow

Chorwacja lagano, lagano...

Chorwacja to bez wątpienia jeden z piękniejszych krajów na mapie. Mamy dla ciebie propozycję wycieczki, która oprócz prawie tygodniowego zwiedzenia, zaoferuje ci również  kilkudniowy wypoczynek! Miejscowość, w której znajduje się hotel położona jest zaledwie kilka kilometrów od Trogiru. Jest to piękne, ciche miejsce wprost stworzone dla osób szukających spokojnego wypoczynku. Wyspa Ciovo znana jest z bogatej roślinności, lasów piniowych, malowniczych zatoczek oraz żwirowych, kameralnych plaż. Takie wakacje z pewnością będą należały do udanych!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o:
Komentarze (6)
Chorwacja w pigułce - trzy wycieczki objazdowe, dzięki którym poznasz najpiękniejsze zakątki tego kraju
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 3 razy 1

  Wycieczka objazdowa do Chorwacji za 2 tys zł to fikcja. Bo już w opisie, jest informacja o tzw "wkładzie" w wysokości 115 euro, plus nieokreślone "opłaty klimatyczne". Wiem, bo od lat jeżdżę, choć widziałem i takich, którzy dla "oszczędności" przywożą nawet wodę z Polski, a gdy jej zabraknie, to napełniają te butelki kranówą. A później gdy jedni w czasie wolnym piją kawę, oni biegają w poszukiwaniu miejskiego darmowego kibla z kranem z wodą, bo żeby wejść do kawiarnianego, to albo trzeba coś zamówić, albo z bólem zapłacić całe 50 eurocentów.... :-))

 • mcguirre

  0

  Ale to kolorowe miasteczko to jest Rovnij i jest na Istrii a nie w Dalmacji...

 • mcezi79

  0

  Na Ciovo warto zabrać rower jak ktoś lubi sobie pojeździć.

 • w11w11w

  0

  malownicze miasteczko Split ?! To drugie co do wielkości miasto Chorwacji ( ok. 200 tys. mieszkańców ) z piękną rozległą starówką

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX