Tak tanio jeszcze nie było! Wycieczki objazdowe po Egipcie za 2500 zł - świetny program i atrakcyjne terminy

Co powiesz na aktywne spędzenie urlopu? Egipt z pewnością zauroczy cię słońcem, pięknymi widokami oraz imponującą architekturą. Spędź nawet 11 dni pośród malowniczych krajobrazów i przeżyj niezapomniane wakacje. Ceny i programy wycieczek są naprawdę kuszące - skorzystaj z oferty,póki nie jest za późno!
Świątynie w Karnaku Świątynie w Karnaku Rainbow

Egipt - wzdłuż Nilu

Zapowiada się bardzo intensywne, aż 11-dniowe zwiedzanie pięknego Egiptu! Podczas tej wyprawy będziesz miała okazję zwiedzić Kair, a w nim: Muzeum Egipskie, Cytadelę Saladyna, alabastrowy meczet Mohameda Alego oraz wyjątkowy klasztor wykuty w skałach Mukattanu w dzielnicy śmierci. Czeka cię również wizyta w Sakkarze oraz Gizie, gdzie na własne oczy ujrzysz sławne piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerinosa oraz majestatycznego Sfinksa. Jeden dzień w planie wycieczki jest przeznaczony na zwiedzanie Kairu na własną rękę lub dla chętnych - na wycieczkę do Aleksandrii. Osoby chcące dłużej nacieszyć się urlopem, mogą skorzystać z 4-dniowego wypoczynku w Hurgandzie. I jak tu nie skorzystać!

Nil Nil Rainbow

Egipt - Potęga Południa

Pierwszy dzień tej wycieczki będzie naprawdę intensywny. Czeka cię zwiedzanie Luksoru, czyli starożytnych Teb zwanych "miastem o stu bramach". Udasz się m.in. do grobowców w "Dolinie Królów". Następnie odwiedzisz sanktuarium i grobowiec królowej Hatszepsut oraz kolosy Memnona. Osoby poszukujące jeszcze większych wrażeń będą miały możliwość lotu balonem nad zachodnim brzegiem Luksoru. Równie ciekawym punktem wycieczki jest przeprawa przez śluzę na Nilu, a następnie rejs do Kom Ombo, gdzie zobaczysz zespół świątynny poświęcony bogom Sobkowi i Harusowi, wznoszący się tuż nad brzegami Nilu.
Nawet miłośnicy przyrody znajdą w programie wycieczki coś dla siebie. Ogrody Kitchener'a to botaniczna wyspa, na której zgromadzono najbujniejsze i najbarwniejsze okazy flory północnej Afryki. Te i wiele więcej widoków oraz pięknych budowli będziesz miała okazję podziwiać podczas wycieczki objazdowej "Egipt - Potęga Południa".

Wadi Rum Wadi Rum Rainbow

Egipt, Jordania, Izrael - bliskowschodni tercet

Ta wycieczka zaoferuje ci o wiele więcej niż sam Egipt. Pierwszym punktem na trasie jest jedno z najpiękniejszych miejsc na Bliskim Wschodzie - pustynia Wadi Ram. To niezwykła dolina leżąca wśród skał, zamieszkana przez tajemniczych, ale zawsze gościnnych Beduinów. Następnego dnia zobaczysz m.in. Skarbiec Faraona, ścianę fasad, nabatejski teatr, grobowce królewskie oraz świątynię boga Duszary. Niezapomnianych wrażeń doświadczysz, podziwiając panoramę doliny Jordanu (w tym rzymski teatr oraz starożytną filharmonię) i Ziemi Świętej z Góry Nebo. Podczas wycieczki czeka cię również rejs po Jeziorze Galilejskim, a następnie wizyta w Nazarecie, Cezarei Nadmorskiej, Tel Avivie oraz Betlejem. Ale to nie wszystko! Podczas ostatnich dni wyprawy zwiedzisz m.in. Jerozolimę oraz Masadę. Wybierając tę wycieczkę objazdową zobaczysz najpiękniejsze miejsca zaledwie w tydzień.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: