Zakochaj się w Skandynawii. Trzy wycieczki objazdowe, a w nich mnóstwo atrakcji i malowniczych widoków - top oferty

Wakacji nie trzeba spędzać na piaszczystych plażach, w egzotycznych krajach i w nieustającym słońcu. W tym roku wybierz się w miejsce, które totalnie cię zauroczy. Skandynawia stoi otworem! Wybierz jedną z wycieczek objazdowych i spędź tam udany urlop!
Fiordy Fiordy Rainbow

Droga Atlantycka

Zwiedzenie Skandynawii w ciągu ośmiu dni jest możliwe? Oczywiście, że tak, a ta wycieczka jest tego doskonałym przykładem. W programie znajdziesz mnóstwo atrakcji, malowniczych widoków i imponujących zabytków.

Już pierwszego dnia będziesz zwiedzać stolicę Norwegii, a w niej: Park Frogner, Pałac Królewski, Muzeum Statku Fram i wiele innych. Następnie czeka cię przejazd do miasteczka Ringebu, gdzie zobaczysz XIII-wieczny kościółek słupowy.

Mnóstwa wrażeń dostarczy ci przejazd najbardziej znaną trasą widokową - Drogą Atlantycką oraz przeprawa promem z Afarnes do Solsnes, aby przejechać słynną Drogą Trolli i jej najbardziej znanym fragmentem - Drabiną Trolli.

Piękne widoki będą na ciebie czekać na punkcie widokowym Dalsnibba, położonym na wysokości 1500 m n.p.m. Podczas wycieczki zobaczysz także urokliwe Bergen, nazywane stolicą krainy fiordów. Gwarantujemy, że ta wycieczka na długo zagości w twoich wspomnieniach.

Skandynawia Skandynawia Rainbow

Skandynawia i Przylądek Północny

Skorzystaj z oferty last minute i spędź aż 13 dni w malowniczej Skandynawii. Pierwszy dzień zapowiada się bardzo intensywnie. Zwiedzanie Kopenhagi, a następnie przeprawa promowa do Helsingborga dostarczą ci wielu wrażeń.

Podczas wycieczki udasz się także do Oslo oraz zobaczysz skocznie narciarskie w Lillehammer - mieście Igrzysk Olimpijskich w 1994 r. Zapierające dech w piersiach widoki będziesz podziwiać, kiedy udasz się w kierunku Kręgu Polarnego. Obserwacja najsilniejszego prądu pływowego świata, przeprawa promowa przez Tysfjord do Skarberget to tylko namiastka tego, co cię czeka.

Siódmego dnia będziesz podziwiać słynne Lyngen Alps i widoki nad fiordem Kvaenangen. Wielką frajdą jest też wizyta w wiosce św. Mikołaja. Następnie zwiedzisz Helsinki oraz Sztokholm. Tylko podczas tej wyprawy zobaczysz tak wiele pięknych miejsc w tak krótkim czasie. Zarezerwuj już termin!

Skandynawia Skandynawia Rainbow

Fiordy, Nordkapp i Lofoty

Kiedy jesteś w Skandynawii, nie możesz pominąć takich miast jak: Oslo, Sztokholm czy Helsinki. W trakcie tej wycieczki zobaczysz zarówno wspomniane miejsca, jak i inne, równie piękne i ważne.

Jezioro Snasa, dolina Namdalen oraz Krąg Polarny dostarczą ci niezapomnianych wrażeń. Tak samo jak rejs widokowy do znajdującego się na archipelagu lofockim miasteczka Moskenes. W mieście Alta zobaczysz unikatowe rysy naskalne, a Przylądek Północny, Nordkapp, zachwyci cię pięknymi krajobrazami, których nie zapomnisz do końca życia.

W programie wycieczki uwzględniono oczywiście wioskę św. Mikołaja, którą możesz zwiedzić na własną rękę. Niedaleko znajduje się kraina jezior, którą także będziesz miał okazję zobaczyć. Jeśli nadal nie możesz zdecydować się na kierunek twojej następnej podróży, postaw na Skandynawię, a na pewno się nie zawiedziesz.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu.

Więcej o:
Komentarze (6)
Zakochaj się w Skandynawii. Trzy wycieczki objazdowe, a w nich mnóstwo atrakcji i malowniczych widoków - top oferty
Zaloguj się
 • dwdk

  Oceniono 10 razy 4

  "Będąc w Skandynawii nie możesz oczywiście pominąć takich miast jak (...) Helsinki"
  Helsinki to nie jest miasto w Skandynawii.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 4 razy 4

  Chyba kaska nie wpłynie, bo linków nie zamieściliście.

 • big_gadu

  Oceniono 3 razy 3

  Nie jadę !
  Wystarczy zobaczyć nasza drogę do Morskiego Oka !
  Tam jest wszystko !@

 • leszekmarc

  0

  Ja bardzo lubię oferty last minute i zawsze po nie sięgam. Mój wybór przeważnie pada na Itakę, bo mają fajne oferty i bardzo niskie ceny. Dzięki nim zwiedziłem już wiele krajów i nie mogę się doczekać kolejnych podróży.

 • k_rol

  Oceniono 1 raz -1

  Dajcie spokój z tą krainą narcystycznych bufonów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX