Włochy, Grecja, Hiszpania - wybierz się na niezapomniany rejs i zobacz najpiękniejsze miejsca Europy

Szukasz niezapomnianych wrażeń? Wybierz się na wycieczkę, która nawet przekroczy twoje oczekiwania! Rejs po Morzu Egejskim, zwiedzanie Hiszpanii, Grecji i Włoszech masz na wyciągnięcie ręki! Już teraz zarezerwuj termin na wymarzone wakacje - ciesz się słońcem i widokami.
Rejs - Włochy i Hiszpania Rejs - Włochy i Hiszpania Rainbow

Włochy i Hiszpania

Rejs to doskonała okazja na to, aby podczas jednej wycieczki zwiedzić aż dwa kraje. Program zaczyna się od Neapolu, gdzie zobaczysz m.in starówkę, katedrę oraz Pałac Królewski. Następnie czeka cię przeprawa statkiem do portu w Palermo, a tam będziesz mogła zobaczyć najpiękniejsze zakątki Sycylii. Czwarty dzień spędzisz na morzu, zmierzając w kierunku Ibizy. Korzystając z okazji możesz poświęcić ten czas na relaks, ponieważ na statku znajduje się m.in. basen, jacuzzi, sklepy i wiele innych atrakcji. Wycieczkę po Ibizie zaczniesz od Parku Narodowego Ses Salines, położonego w południowej części wyspy. Zobaczysz również miasto Dalt Vila oraz Es Vedra - niezamieszkałą wyspę. Nie ominie cię również zwiedzanie bardzo popularnego miejsca na wakacje - Majorki. Jeśli mowa o Hiszpanii, koniecznie musisz zwiedzić Barcelonę, która jak magnes przyciąga turystów z całego świata, zachwycających się jej niezwykłą architekturą. Ale to tylko namiastka tej świetnej wycieczki! Podczas rejsu zobaczysz jeszcze mnóstwo pięknych miast, krajobrazów i zabytków.

Grecja Grecja Rainbow

Włochy i Grecja

Mamy dla ciebie następną, równie świetną propozycję rejsu, podczas którego zwiedzisz Włochy, jak i Grecję. Wycieczkę zaczniesz od Bari i Alberobello, które słyną z pięknej architektury. Podczas tego rejsu również czeka cię cały dzień na morzu. To idealny czas na kąpiele w basenie, jacuzzi, a nawet skorzystanie z siłowni. Następnego dnia, czeka cię intensywny dzień na Santorini, gdzie zobaczysz wioskę Oia oraz miasteczko Akrotiri ze słynną 'czerwoną plażą'. Podczas zwiedzania Grecji obowiązkowym punktem wycieczki jest wyspa Mykonos - to miejsce możesz odkrywać we własnym tempie, bo czeka cię czas wolny.
Pięknym miejscem są również Ateny, które będziesz miała okazję zobaczyć. Wzgórze Akropolu, Świątynia Ateny Nike oraz Erechtejon to tylko niektóre z atrakcji. Następnego dnia zwiedzisz także Korfu z piękną starówką, słynną Liston czy kościołem św. Spiridona Miracoulousa. Po owocnej wyprawie czeka cię powrót do Bari, a następnie przejazd do Salerno. Wycieczka obfita w tak wiele ciekawych miejsc na pewno zapadnie ci w pamięci!

Morze Egejskie Morze Egejskie Rainbow

.

Co powiesz na rejs po Morzu Egejskim? Ta wycieczka z pewnością zachwyci cię pięknymi krajobrazami i krystalicznie czystą wodą. Jako pierwsze, zwiedzisz Ateny, m.in stadion Panatenajski, Plakę oraz Akropol. Następnie czeka cię przeprawa na Santorini, gdzie praktycznie cały dzień będziesz miała tylko dla siebie. To idealny czas na morskie kąpiele i plażowanie. Podczas rejsu zwiedzisz także miasto Marmaris w Turcji, które zachwyca pięknymi widokami oraz urokliwym starym miastem, Chani - najpopularniejszy kurort wybrzeża Krety oraz wyspę Mykonos, która zachwyca pięknymi bielonymi domkami, labiryntem nieskończonej ilości wąskich uliczek oraz słynnymi wiatrakami. Te i wiele innych, malowniczych miejsc zwiedzisz właśnie podczas tej wycieczki. Zarezerwuj termin i spędź niezapomniane wakacje na Morzu Egejskim!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: