Zakochaj się w Egipcie! Najlepsze wycieczki objazdowe za nie więcej niż 2500 zł!

Spędź niezapomniane wakacje podziwiając słynne zabytki, rozkoszując się zapierającymi dech w piersiach widokach i pięknymi zachodami słońca! Za nieduże pieniądze spędzisz nawet 11 dni w słonecznym Egipcie. Sprawdź, co cię czeka na wybranych przez nas wycieczkach objazdowych.
Nil / Egipt Nil / Egipt Rainbow

Egipt - Potęga Południa

Pierwszy dzień wycieczki będzie naprawdę intensywny. Czeka cię zwiedzanie Luksoru, czyli starożytnych Teb zwanych "miastem o stu bramach". Udasz się m.in. do grobowców w "Dolinie Królów". Następnie odwiedzisz sanktuarium i grobowiec królowej Hatszepsut oraz kolosy Memnona. Osoby poszukujące jeszcze większych wrażeń będą miały możliwość lotu balonem nad zachodnim brzegiem Luksoru. Równie ciekawym punktem wycieczki jest przeprawa przez śluzę na Nilu, a następnie rejs do Kom Ombo, gdzie zobaczysz zespół świątynny poświęcony bogom Sobkowi i Harusowi, wznoszący się tuż nad brzegami Nilu.
Nawet miłośnicy przyrody znajdą w programie wycieczki coś dla siebie. Ogrody Kitchener'a to botaniczna wyspa, na której zgromadzono najbujniejsze i najbarwniejsze okazy flory północnej Afryki. Te i wiele więcej atrakcji będziesz miała okazję zobaczyć podczas wycieczki objazdowej "Egipt - Potęga Południa". Zaplanuj swój urlop i rezerwuj dostępny termin!

Wadi Rum Wadi Rum Rainbow

Egipt, Jordania, Izrael - bliskowschodni tercet

Podczas tej wycieczki uda ci się zwiedzić więcej niż tylko sam Egipt. Pierwszym punktem na trasie jest jedno z najpiękniejszych miejsc na Bliskim Wschodzie - pustynia Wadi Ram. To niezwykła dolina leżąca wśród skał, zamieszkana przez tajemniczych, ale zawsze gościnnych Beduinów. Następnego dnia zobaczysz m.in. Skarbiec Faraona, ścianę fasad, nabatejski teatr, grobowce królewskie oraz świątynię boga Duszary. Niezapomnianych wrażeń doświadczysz podziwiając panoramę doliny Jordanu (w tym rzymski teatr oraz starożytną filharmonię) i Ziemi Świętej z Góry Nebo. Podczas wycieczki czeka cię również rejs po Jeziorze Galilejskim, a następnie wizyta w Nazarecie, Cezarei Nadmorskiej, Tel Avivie oraz Betlejem. Ale to nie wszystko! 6 i 7 dnia zwiedzisz m.in. Jerozolimę oraz Masadę. Bogatszego programu wycieczki chyba nie znajdziesz! To właśnie podczas tej wyprawy zobaczysz najpiękniejsze miejsca w tydzień.

Sahara Sahara Ranibow

Egipt - wzdłuż Nilu

Trzecia wycieczka w pierwszych dniach ma podobny program do pierwszej, jednak o wiele bardziej rozbudowany. Podczas tej wyprawy będziesz miała okazję zwiedzić Kair, w tym Muzeum Egipskie, Cytadelę Saladyna, alabastrowy meczet Mohameda Alego oraz wyjątkowy klasztor wykuty w skałach Mukattanu w dzielnicy śmierci. Czeka cię również wizyta w Sakkarze oraz Gizie, gdzie na własne oczy ujrzysz sławne piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerinosa oraz majestatycznego Sfinksa. Jeden dzień w planie wycieczki jest przeznaczony na samodzielne zwiedzanie Kairu lub dla chętnych - wycieczkę do Aleksandrii. Osoby chętne, by przedłużyć swój urlop, mogą skorzystać z 5-dniowego wypoczynku w Hurgandzie. To dopiero wakacje!

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o:
Komentarze (15)
Zakochaj się w Egipcie! Najlepsze wycieczki objazdowe za nie więcej niż 2500 zł!
Zaloguj się
 • rikol

  Oceniono 10 razy 6

  Egipt jest piękny, ale ludzie żywcem wyjęci ze średniowiecza. kobiety są traktowane jak zwierzyna łowna.

 • siwywaldi

  Oceniono 3 razy 3

  Na pewno za WIĘCEJ niż to napisano w tytule. Bo do każdej wycieczki trzeba dołożyć tzw. koszty ukryte, czyli "wsad" dolarowy na bilety wstępu, opłacenie przewodników itp - czyli minimum 200 USD oraz pieniądze na napoje do posiłków czy dodatkowe jedzenie w ciągu dnia.

  Ale summa summarum Egipt się opłaca (zwłaszcza w połączeniu z wypoczynkiem), bo w związku z sytuacją polityczną, ceny uległy dużej obniżce. Do tego hotele oferujące wypoczynek świadczą wysoki standard usług i smaczne - oraz co najważniejsze - bezpieczne jedzenie, bo o sraczkę zwaną "zemstą faraonów", w Egipcie nad wyraz łatwo... :-(

 • my_kroolik

  0

  Bylem 2 razy w Egipcie i nigdy wiecej tam nie pojade. Miejscowi sa po prostu wrogo usposobieni do turystow. W zadnym innym kraju nigdy nie czulem, ze najchetniej zrobiliby mi krzywde tylko dlatego, ze jestem bialy.

 • foryou22

  Oceniono 2 razy 0

  Taka milosc do ostatniej kropli krwi,bylem 2 razy ale lata temu reklamowanie tego w takich czasach to zwykle sku......stwo

 • fragola50

  Oceniono 1 raz -1

  Jeszcze mi życie miłe..

 • fflintstone

  Oceniono 1 raz -1

  ten kto do egiptu......jest goopim pajacykiem

 • maxthebrindle

  Oceniono 7 razy -3

  Zakochaj się w Egipcie! To może być najbardziej wystrzałowa, najbardziej bombowa wycieczka twojego życia!

 • plastikpiokio

  Oceniono 17 razy -3

  zakochaj się i jedz ----może jakieś swiry nie zastrzelą cię w hotelu lub na plaży .

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 10 razy -4

  Tylko walniete w leb katopolackie ciule jezdza na wczsy do krajow islamskich, albo cie wysadza, albo zastrzela lub podetna ci gardlo....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX