Sylwester w górach - końcówka miejsc i okazyjne ceny! Zobacz wybrane przez nas oferty

Późna jesień to czas, kiedy warto zacząć planować, jak spędzimy sylwestrową noc. Możliwości jest wiele, ale warto jak najwcześniej podjąć decyzję, zwłaszcza jeśli chcemy spędzić Sylwestra w górach. Kierunek ten cieszy się sporą popularnością i coraz trudniej jest zarezerwować nocleg, zwłaszcza dla większej grupy osób. Wybraliśmy dla was kilka ofert, które przyciągnęły naszą uwagę.
Weekend Sylwestrowy w Górach Opawskich Weekend Sylwestrowy w Górach Opawskich fot. materiały partnera

Weekend Sylwestrowy w Górach Opawskich

Oferta przygotowana przez hotel Biała Akacja Resort & Business w Łące Prudnickiej skierowana jest do par i grup znajomych. Chociaż nie znajdziemy tu atrakcji dla dzieci, dorośli na pewno nie będą się nudzić. Tę imprezę sylwestrową na tle innych wyróżnia propozycja dwóch zabaw zamiast jednej. W przeddzień Sylwestra zorganizowana będzie zabawa integracyjna, która rozgrzeje gości przed właściwym balem sylwestrowym. Na tym ostatnim czeka nie tylko świetna zabawa przy muzyce DJ-a, ale też open bar i pokaz fajerwerków. Dla chętnych zorganizowany będzie również szybki kurs tańca. 

W ofercie 3 noclegi z wyżywieniem, ogniskiem oraz dwoma imprezami - przedsylwestrową i sylwestrową. 

Sylwester w Poroninie z atrakcjami na cały pobyt Sylwester w Poroninie z atrakcjami na cały pobyt fot. materiały partnera

Sylwester w Poroninie z atrakcjami na cały pobyt

Sylwestrowy pobyt w ośrodku Limba w Poroninie to propozycja, która powinna przypaść do gustu zarówno starszym, jak i młodszym. W planie nie tylko zabawa sylwestrowa, ale także kilka innych ciekawych atrakcji. W przeddzień imprezy sylwestrowej zorganizowany zostanie kulig z pochodniami oraz ognisko, w czasie którego przygrywać będzie góralska kapela. Przygotowano również zniżki dla gości na korzystanie z innych obiektów w okolicy, w tym -40%  zniżki na Wyciąg Narciarski "SUCHE" oraz -15% zniżki na baseny "Termy Chochołowskie". Ośrodek przygotował również specjalną ofertę promocyjnych cen dla dzieci. 

Sylwester na nartach w Zakopanem Sylwester na nartach w Zakopanem fot. materiały partnera

Sylwester na nartach w Zakopanem

Dla tych, którzy chcą nieco inaczej spędzić okres sylwestrowy, wybraliśmy ofertę, która łączy aktywny wypoczynek z zabawą sylwestrową. Sportowo i Zdrowo przygotowało specjalną propozycję urlopową połączoną z imprezą z okazji powitania Nowego Roku. W ofercie przyjazd do Zakopanego, zakwaterowanie w Willi Grzesiczek wraz z wyżywieniem oraz nauka jazdy na nartach pod okiem instruktora. To nie tylko dobra opcja dla wkładających narty po raz pierwszy, ale również dla tych, którzy chcą udoskonalić swój styl jazdy. Pobyt wieńczy impreza sylwestrowa z konkursami i nagrodami. 

Do ceny pobytu należy doliczyć wypożyczenie sprzętu narciarskiego, karnety na stok czy opłatę za udział w kuligu. 

Sylwester z kapelą góralską na żywo Sylwester z kapelą góralską na żywo fot. materiały partnera

Sylwester z kapelą góralską na żywo

W ośrodku U Kazika w Jabłonce organizowana jest zabawa sylwestrowa dla całych rodzin. W ofercie 6-dniowy pobyt z wyżywieniem, impreza integracyjna przy góralskiej kapeli i ognisku oraz bal sylwestrowy. Podczas sylwestrowej zabawy na stołach pojawi się przede wszystkim swojskie jedzenie, z którego duża część przygotowywana jest przez gospodarzy - domowe szynki, kiełbasy i inne. Dodatkową atrakcją będzie pokaz fajerwerków.

Ta oferta zwróciła naszą uwagę ze względu na jej rodzinny charakter - dla rodzin przewidziane są dodatkowe rabaty oraz specjalna promocyjna oferta. 

Czechy i Wiedeń na Sylwestra Czechy i Wiedeń na Sylwestra fot. materiały partnera

Czechy i Wiedeń na Sylwestra

Część osób w okresie sylwestrowym unika wyjazdu w polskie góry, obawiając się tłumów oraz wysokich cen. Dla nich wybraliśmy ciekawą opcję - zabawę sylwestrową w Czechach połączoną ze zwiedzaniem Wiednia. W planie między innymi zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem, a w tym: budowle wokół Ringu, Opera, Parlament, Ratusz, Uniwersytet, Kościół Wotywny i wiele innych. Zwiedzanie zakończy się powrotem do hotelu, gdzie można będzie przygotować się do sylwestrowej zabawy. W trakcie balu w planie między innymi pokaz sztucznych ogni, zabawa przy muzyce na żywo a także występ striptizerek. 

Kiedy goście odpoczną już po sylwestrowej zabawie, czeka ich jeszcze możliwość zwiedzenia Znojma pełnego zabytkowych budynków i niezwykłych miejsc. Czwartego dnia późnym wieczorem przewidziany jest powrót do Polski. 

Sprawdź aktualne ceny tej wycieczki >>>

Sylwester w górach - dlaczego warto? Sylwester w górach - dlaczego warto? fot. pexels

Sylwester w górach - dlaczego warto?

Sylwester w górach to doskonała okazja do spędzenia czasu we dwoje, w gronie przyjaciół lub rodziny. Klimat jest niepowtarzalny, a poza samą zabawą sylwestrową mamy możliwość aktywnego spędzenia czasu na stokach czy odpoczynku w termach. Wiele pensjonatów i hoteli oferuje również zabawy dla dzieci, dzięki czemu opiekunowie będą mogli znaleźć nieco więcej czasu dla siebie. W tej części Polski nie brakuje również zabytków, muzeów i innych wartych odwiedzenia miejsc, dlatego nikt nie powinien się nudzić. Jeśli możemy pozwolić sobie na dłuższy wyjazd, warto z tej możliwości skorzystać, ponieważ w górach czeka na nas wiele atrakcji nie tylko w czasie sylwestrowej zabawy.