Zamek położony jest w odległości około 45 km od Malborka i jest jedną z najlepiej zachowanych warowni na Pomorzu. W średniowieczu rezydował tu krzyżacki komtur, później gościli liczni królowie i hetmani, a Jan III Sobieski tuż obok wybudował pałac dla ukochanej żony. Zwiedzając zamek możemy odwiedzić np. izbę tortur, kaplicę zamkową, krużganki obronne czy wystawę grunwaldzką. Na terenie przewidziane są atrakcje historyczne dla dzieci i dorosłych, np. spektakle czy szkolenie szermiercze. W okolicy regularnie organizowane są także turnieje rycerskie, jarmarki czy rekonstrukcje bitew, a u płatnerza można zamówić dla siebie prawdziwą zbroję.
Na gości czekają zarówno luksusowe apartamenty w starym zamku, komnaty w XVII-wiecznym Pałacu Marysieńki oraz pokoje w nowo wybudowanym Hotelu Rycerskim.
Położony w na skalistym brzegu rzeki Białej Lądeckiej był w swojej historii wielokrotnie przebudowywany. Jego historia sięga przełomu XVI i XVII wieku, jednak zamek zmieniał się na przełomie późniejszych lat. Do jego właścicieli należeli członkowie rodów wywodzących się m.in. z Prus, Francji czy Walii. Dzięki temu ten magnacki pałac łączy w sobie różne style, a wśród niezwykłych zabytkowych dekoracji znajdziemy np. drewniane drzwi zaprojektowane przez Alfonsa Muchę. Całą posiadłość można zwiedzić z przewodnikiem, zaś do dyspozycji gości pozostaje hotel, SPA i restauracja.
Swoje początki warownia w Rynie zawdzięcza Wielkiemu Mistrzowi Krzyżackiemu Winrichowi von Kniprode, który nakazał jej budowę w XIV wieku. Podobno mieszkał tu sam Konrad Wallenrod, a w gościnę przybywał Wielki Książę Witold. Do dzisiaj zachowało się tutaj wiele średniowiecznych elementów, mimo że zamek był wielokrotnie przebudowywany. Pokoje dla gości znajdują się w 4 skrzydłach, z których każde posiada unikalny charakter. Poza średniowiecznym wystrojem i rycerską kuchnią znajdzie się tutaj wiele dodatkowych atrakcji. W okolicy możemy zwiedzić m.in. Muzeum Mazurskie w Owczarni, Dworek w Baranowie, muzeum etnograficzne czy Muzeum Przyrodnicze Mazurskiego Parku Krajobrazowego. W hotelu na zamku czeka na gości SPA oraz dodatkowe udogodnienia.
Zamek Kliczków leży w niewielkiej wiosce Kliczków, w Borach Dolnośląskich obok Bolesławca. Przed laty gościł m.in. cesarza Wilhelma II, a dzisiaj jest świetnym miejsce zarówno na wypoczynek, jak i zorganizowanie biznesowej konferencji czy wesela. Poza takimi atrakcjami jak SPA, restauracja, boiska czy korty, na terenie czeka również profesjonalne centrum jeździectwa. Przygotowano również wiele atrakcji dla najmłodszych, w tym rodzinne gry terenowe. Rezydencja otoczona jest również pięknym parkiem, którego historia sięga końca XIX wieku. Jego największą atrakcją, niespotykaną w europejskiej architekturze krajobrazu, jest cmentarz koni.
Hotel Podewils znajduje się na terenie pięknego XV-wiecznego zamku rycerskiego w Krągu. Posiadłość usytuowana jest tuż nad Jeziorem Zamkowym, pośród lasów i tylko 30 min jazdy od nadbałtyckich plaż. Niegdyś zamek był siedzibą pruskiego rodu Podewils - rezydował tu m.in. słynny XVII-wieczny polityk i strateg, feldmarszałek Heinrich von Podewils. Do zwiedzania jest między innymi kaplica, w której znajdują się sarkofagi zasłużonych członków rodziny Podewils. Dla gości hotelu przygotowane liczne atrakcje i udogodnienia, również dla rodzin z małymi dziećmi. Największą atrakcją jednak jest sama okolica, która zachwyca malowniczym krajobrazem sprzyjającym odpoczynkowi.
Posiadłość, która w latach 1685-1697 należała do króla Jana III Sobieskiego, usytuowana została w Rzucewie, nad malowniczą Zatoką Pucką. Później zamek wielokrotnie zmieniał właściciela, a swój obecny neogotycki charakter zawdzięcza niemieckiemu architektowi Fryderykowi Augustowi Stülerze. Przebudowa odbywała się w latach 1840-1845. Posiadłość otoczona jest malowniczym krajobrazem, idealnym na spokojny wypoczynek. Jest tutaj także dzika plaża, boisko oraz kort tenisowy. Jest to również dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy - Pucka, Trójmiasta czy Półwyspu Helskiego.