Wyjeżdżasz na urlop? Sprawdź, jak spakować ubrania i kosmetyki oraz zabezpieczyć pieniądze!

Lato to czas urlopów, odpoczynku i spędzania czasu z najbliższymi. Zanim jednak zaczniesz się relaksować, masz do podjęcia kilka decyzji: co ze sobą weźmiesz, jak się spakujesz i w jaki sposób zabezpieczysz swoje domowe kwiaty. Nasze myki pomogą ci przed wyjazdem!
Pakowanie w skarpecie Pakowanie w skarpecie gazeta.tv

Jak spakować ubrania?

Masz małą torbę, a lista rzeczy do zabrania na urlop tylko rośnie? Dzięki naszemu trikowi twoje ubrania na każdy dzień zajmą naprawdę mało miejsca. Wystarczy, że wszystko dokładnie zawiniesz w... skarpetki. Przygotuj tak zestawy na każdy dzień i ciesz się wolnym miejscem w walizce czy plecaku.

Gdzie przechowywać pieniądze?

Jedna z najważniejszych zasad podczas wszelkich podróży brzmi: nigdy nie trzymaj całej gotówki w jednym miejscu. Zastanawiasz się w takim razie, gdzie je schować, by nie kusić losu? Opcji jest kilka. Możesz wykorzystać do tego np. opakowanie po pomadce, czy dezodorancie w sztyfcie, pudełko po gumach do żucia lub... podpaskę!

Jak spakować kosmetyki?

Bagaż podręczny w samolocie ma dość spore ograniczenia. Dlatego mamy kilka rad, dzięki którym przewieziesz swoje ulubione kosmetyki w bezpieczny sposób i w odpowiednich ilościach.

Jak zabezpieczyć biżuterię?

Szykuje się wyjazd, a ty głowisz się, jak zapakować ukochaną biżuterię, by jej nie uszkodzić? Mamy na to cztery proste myki! Wystarczy, że wykorzystasz przedmioty, które z pewnością znajdziesz w swoim domu, a mianowicie: pudełko na leki, folię spożywczą, słomki i pudełko po cukierkach. Pakowanie błyskotek nigdy nie było tak proste, prawda?

Co zrobić z kwiatami na czas urlopu?

Wyjeżdżasz na wakacje i nie wiesz, co zrobić z kwiatami? Zanim pójdziesz po pomoc do sąsiada, zapoznaj się z naszymi propozycjami na urlopowe podlewanie.

Więcej o: