Dolna Saksonia dla młodszych i starszych [OFERTY TURYSTYCZNE]

Typowo zimowe i całoroczne atrakcje Dolnej Saksonii: tylko teraz w takich cenach. Sprawdź ofertę turystyczną, zaplanuj rodzinny weekend w Niemczech.
Snow Dome Bispingen / fot. Snow-dome.de Snow Dome Bispingen / fot. Snow-dome.de Snow Dome Bispingen / fot. Snow-dome.de

Dolna Saksonia, Niemcy: Poczuj atmosferę Solden

Dolna Saksonia, Niemcy: Poczuj atmosferę Solden

Snow Dome Bispingen to świat zimowych przygód idealny dla rodzin i wycieczek szkolnych. Położony tuż przy autostradzie A7 w Pustaci Lüneburskiej niedaleko Hanoweru oferuje możliwość nauki jazdy na nartach czy snowboardzie, saneczkowania lub po prostu spędzenia aktywnie czasu na śniegu. Na 23 tys. metrów kw. "lodowca" regionu Heide można popróbować nie tylko narciarstwa, snowboardu czy jazdy na sankach, ale również skorzystać z szerokiej oferty sportów, zabaw i szaleństw na śniegu dla osób w każdym wieku.

A gdyby tak rozpocząć przygotowania do urlopu lub wycieczki klasowej w góry od kursu jazdy na nartach czy snowboardzie właśnie w hali Snow Dome? Wykwalifikowana kadra trenerów sportów zimowych przygotuje Państwa i Państwa dzieci do zdobycia każdego szczytu.

Oferowany pakiet zawiera:

- nocleg ze śniadaniem w hotelu *** Superior RESORT HOTEL Bispingen,

- kolację (3 dania),

- bilet rodzinny uprawniający do pobytu w SNOW AREA,

- dodatkowa osoba w wieku 6-17 lat: 27,90 euro,

- dodatkowa osoba >18 lat: 42,90 euro,

- dodatkowy nocleg: 149,00 euro,

- dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka <17 lat 229,00 euro (od niedzieli do czwartku; piątek i sobota - obowiązuje dopłata 20,00 euro).

Sprawdź info na www.snow-dome.de

Dolna Saksonia, Niemcy: Autostadt w Wolfsburgu / fot. Autostadt.de Dolna Saksonia, Niemcy: Autostadt w Wolfsburgu / fot. Autostadt.de Dolna Saksonia, Niemcy: Autostadt w Wolfsburgu / fot. Autostadt.de

Dolna Saksonia, Niemcy: Autostadt w Wolfsburgu

Dolna Saksonia, Niemcy: Autostadt w Wolfsburgu

Autostadt w Wolfsburgu koło Hanoweru zachęca rodziny i wycieczki szkolne do odkrycia pełnego atrakcji świata samochodów. Wystawy, dzieła sztuki i filmy, które zachęcają do wymiany poglądów; historia samochodów marki Volkswagen (VW); stacje badawcze, dzięki którym młodzi odkrywcy mogą sami przeprowadzać eksperymenty. Autostadt oferuje również warsztaty, podczas których poprzez zabawę i przy wsparciu przekazu obrazowego można zgłębić np. tajniki mobilności, czy też poznać świat kultury i sztuki.

Oferowany pakiet Multi-Day zawiera:

- 2-dniowy bilet wstępu do Autostadt

- 1 nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją w jednym z proponowanych hoteli: *** Global Inn, **** Best Western Hotel alte Mühle, **** Holiday Inn Hotel Wolfsburg City Centre

- 60-minutową przeprawę Kanałem Śródlądowym na pokładzie statku wycieczkowego FGS Havelland (wymagane dobre warunki atmosferyczne, liczba miejsc ograniczona - wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc)

Grupy 15 osób i więcej: od 56,00 euro /os., os. indywidualne: od 88,00 euro /os.

Sprawdź info na www.autostadt.de

Dolna Saksonia, Niemcy: Centrum Naukowe Phaeno / Www.phaeno.de Dolna Saksonia, Niemcy: Centrum Naukowe Phaeno / Www.phaeno.de Dolna Saksonia, Niemcy: Centrum Naukowe Phaeno / Www.phaeno.de

Dolna Saksonia, Niemcy: Centrum Naukowe Phaeno

Dolna Saksonia, Niemcy: Centrum Naukowe Phaeno

W Centrum Naukowym Phaeno w Wolfsburgu w pobliżu Hanoweru dzieci i uczniowie mają szansę stać się bystrymi badaczami świata. Również poza murami szkoły uczniowie są zmotywowani, aby poprzez zabawę na własnej skórze poznać, odczuć i zbadać niespotykane zjawiska naukowe. Szeroki wybór eksperymentów na ponad 350 stacjach badawczych zaprasza do wspólnej zabawy i fascynującej podróży pełnej niesamowitych odkryć. Phaeno kieruje ofertę specjalną w szczególności do grup młodzieży. Krótkie wprowadzenie i przedstawienie dostępnych stacji badawczych rozbudza ciekawość i zachęca do samodzielnej wędrówki przez naukowe eksperymenty. Dzieci mogą podjąć się samodzielnego poznawania obiektów badawczych lub rywalizować w grupach o pierwsze miejsce w badawczym rajdzie.

Pierwsza wersja oferowanego Pakietu Odkrywcy zawiera:

- wprowadzenie do tematu wystawy i przedstawienie ekspozycji,

- rajd badawczy zjawisk,

- swobodne przeprowadzenie eksperymentów w stacjach badawczych,

Dotyczy grup powyżej 15 osób do 17. roku życia, koszt: 7,00 euro /os. (2 osoby towarzyszące na grupę 15 osób za darmo. Za każdą kolejną osobę obowiązuje opłata 11,00 euro).

Druga wersja oferowanego Pakietu Odkrywcy zawiera

- wprowadzenie do tematu wystawy i przedstawienie ekspozycji,

- rajd badawczy zjawisk,

- swobodne przeprowadzenie eksperymentów w stacjach badawczych,

- posiłek dla młodzieży (spaghetti i sok 0,2 l),

Dotyczy grup powyżej 15 osób do 17. roku życia, koszt: 11,00 euro /os. (2 osoby towarzyszące na grupę 15 osób za darmo. Za każdą kolejną osobę obowiązuje opłata 15,00 euro).

Sprawdź info na www.phaeno.de

Dolna Saksonia, Niemcy: Heide Park Resort. Salla Horrorów / Heide-park.de Dolna Saksonia, Niemcy: Heide Park Resort. Salla Horrorów / Heide-park.de Dolna Saksonia, Niemcy: Heide Park Resort. Salla Horrorów / Heide-park.de

Dolna Saksonia, Niemcy: Heide Park Resort

Dolna Saksonia, Niemcy: Heide Park Resort

Heide Park Resort w Soltau oferuje rozrywkę i wyśmienitą zabawę dla spragnionych przygód rodzin, grup szkolnych i fanów adrenaliny. Tuż przy autostradzie A7 w Pustaci Luneburskiej czekają na Państwa trasy szalonych zjazdów, zapierające dech atrakcje i niezliczone możliwości spędzenia niezapomnianych chwil z rodziną czy kolegami i koleżankami z klasy.

Heide Park Resort w Soltau podbije przede wszystkim serca młodzieży. Niepowtarzalny i jedyny na terenie kraju park "dreszczowiec" czeka na Państwa z pierwszym w Niemczech Dive Coasterem KRAKE w formie ogromnego wraku statku, czy też salą horrorów "KRAKE żyje!", która obiecuje wzbudzające grozę i przyprawiające o gęsią skórkę efekty specjalne.

Warunki podróży indywidualnej. Cena biletu dziennego przy zamówieniu online:

Dzieci 4-11 lat: od 23,00 euro (cena w kasie 31,90 euro)

Dzieci od lat 12: od 29,00 euro (cena w kasie 39,90 euro)

4 osoby: od 99,00 euro

5 osób: od 129,00 euro

Bilet grupowy. Cena po uprzednim zgłoszeniu:

Dzieci / młodzież / uczniowie: 16,00 euro (bez zgłoszenia 19,50 euro)

Dorośli / osoba towarzysząca: 24,00 euro (bez zgłoszenia 29,50 euro)

Sprawdź info na www.heide-park.de

Więcej o: