Najlepsze hotele na rodzinne wakacje

Większość z nas przez cały rok czeka na wymarzone rodzinne wakacje. Wybierając się na urlop z dziećmi warto jednak sprawdzić czy w wybranym hotelu nasze pociechy nie będą się nudzić. Poniżej przedstawiamy zestawienie hoteli dostosowanych do potrzeb maluchów.
Paradise Park, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie Paradise Park, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie Alfa Star

Paradise Park, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

Paradise Park, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

Hotel położony w miejscowości Los Cristianos obok tradycyjnej oferty posiada także specjalne pokoje rodzinne o podwyższonym standardzie, składające się z pokoju dziennego i oddzielnej sypialni. Do dyspozycji gości jest 6 basenów, w tym dwa zaprojektowane z myślą o dzieciach. Ponadto na miejscu działa Mini Club dla dzieci, a prowadzone przez opiekunów zajęcia odbywają się zarówno na placu zabaw jak i w zamkniętym hotelowym przedszkolu.

Iberotel Makkadi Saraya, Makkadi Bay, Egipt Iberotel Makkadi Saraya, Makkadi Bay, Egipt Afla Star

Iberotel Makkadi Saraya, Makkadi Bay, Egipt

Iberotel Makkadi Saraya, Makkadi Bay, Egipt

Ten hotel to wymarzone miejsce na wakacje z dziećmi. Kompleks oferuje specjalne rodzinne pokoje o powierzchni 43 m 2. Goście mają do dyspozycji dwa baseny,  w tym jeden z podgrzewaną, w sezonie zimowym, wodą. Dodatkowo turyści mogą korzystać z Aquaparku, w którym znajduje się aż 46 zjeżdżalni. W restauracjach i barach oprócz posiłków w ciągu dnia serwowane są przekąski, które na pewno zasmakują maluchom m.in. naleśniki, lody, ciasteczka czy pop corn. Na miejscu działa Mini Club, a wykwalifikowany personel codziennie organizuje specjalne animacje dla dzieci. Chętni mogą też skorzystać z usług hotelowej opiekunki.

Aqua Hotel Promenade, Costa Brava, Hiszpania Aqua Hotel Promenade, Costa Brava, Hiszpania Afla Star

Aqua Hotel Promenade, Costa Brava, Hiszpania

Aqua Hotel Promenade, Costa Brava, Hiszpania

Hotel położony w miejscowości Pineda de Mar, zaledwie 50 metrów od szerokiej piaszczystej plaży. Obiekt oferuje specjalnie przygotowane pokoje rodzinne z dwoma sypialniami i tarasem. Dodatkowo do dyspozycji najmłodszych gości jest Mini Club oraz basen, brodzik i plac zabaw. Hotel organizuje także specjalne animacje, zarówno w ciągu dnia jak i wieczorami, wśród nich między innymi zabawy w pianie, zajęcia plastyczne i mini disco więc dzieci na pewno nie będą się nudzić.

Regency Plaza Aquapark & SPA, Sharm el Sheikh, Egipt Regency Plaza Aquapark & SPA, Sharm el Sheikh, Egipt Alfa Star

Regency Plaza Aquapark & SPA, Sharm el Sheikh, Egipt

Regency Plaza Aquapark & SPA, Sharm el Sheikh, Egipt

Główną atrakcją hotelu jest Aquapark w skład, którego wchodzą zjeżdżalnie i baseny, w tym jeden z podgrzewaną wodą. Dodatkowo dla dzieci przygotowano specjalny basen i  wodny plac zabaw. Przez cały dzień wykwalifikowani animatorzy dbają o rozrywkę dla najmłodszych, a chętni mogą także skorzystać z usług niani. Hotelowe restauracje serwują specjalne przekąski dla dzieci i lody. Udogodnienia dla rodzin to także specjalne pokoje w wydzieloną częścią sypialnianą.

Iberostar Lanzarote Park, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie Iberostar Lanzarote Park, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie Alfa Star

Iberostar Lanzarote Park, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

Iberostar Lanzarote Park, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

Hotel zaprojektowano z myślą o rodzinach z dziećmi. Obiekt położony jest bezpośrednio przy pięknej piaszczystej plaży z łagodnym wejściem do wody dzięki czemu nawet maluchy będą mogły bez problemu kąpać się i bawić w piasku. Do dyspozycji najmłodszych są aż trzy specjalne baseny i plac zabaw. Na miejscu działają także Mini Kluby dla różnych grup wiekowych, a tutejsza kuchnia serwuje specjalne dziecięce menu. Za dodatkową opłatą można skorzystać z usług niani lub wypożyczyć łóżeczko niemowlęce.

Roca Nivaria, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie Roca Nivaria, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie Alfa Star

Roca Nivaria, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

Roca Nivaria, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

To prawdziwie rodzinny hotel, w którym dzieci traktowane są po królewsku. Specjalnie z myślą o nich stworzono Kids Club z wydzieloną salą gier, salą telewizyjną , salą zabaw oraz pomieszczeniem, w którym wysypano prawdziwy piasek. Na terenie klubiku jest także podgrzewany basen, drugi przeznaczony dla dzieci znajduje się w części rekreacyjnej hotelu. Dla maluszków w wieku do 4 lat przygotowano wydzieloną część, gdzie pod okiem wykwalifikowanych opiekunów mogą się pobawić a nawet odpocząć w czasie drzemki. Dodatkowo w hotelowej restauracji działa specjalny bufet w kształcie statku pirackiego, na którym serwowane są dania dla najmłodszych.

Europa Beach, Kreta, Grecja Europa Beach, Kreta, Grecja Alfa Star

Europa Beach, Kreta, Grecja

Europa Beach, Kreta, Grecja

Hotel położony w miejscowości Analipisi, zaledwie 50 metrów od piaszczysto-żwirowej plaży oferuje swoim gościom wiele udogodnień. Na miejscu działa Mini Club dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat oferujący kilkugodzinną opiekę każdego dnia. Do dyspozycji maluchów jest także plac zabaw oraz dwa brodziki i dwa baseny w tym jeden ze słoną wodą. Dodatkowo codziennie organizowane są animacje, konkursy oraz występy artystyczne.

Titanic Beach, Hurghada, Egipt Titanic Beach, Hurghada, Egipt Alfa Star

Titanic Beach, Hurghada, Egipt

Titanic Beach, Hurghada, Egipt

Turyści spędzający wakacje w tym hotele na pewno nie będą narzekać na nudę. Obiekt położony jest bezpośrednio przy szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do wody. Ponadto na miejscu do dyspozycji gości jest aquapark ze zjeżdżalniami, basen ze sztuczną falą oraz leniwa rzeka i brodzik dla dzieci. Najmłodsi mogą także korzystać z Mini Clubu i placu zabaw, a przez cały dzień organizowane są dla nich specjalne animacje.

Sheraton, Fuerteventura, Wyspy Kanaryjskie Sheraton, Fuerteventura, Wyspy Kanaryjskie Alfa Star

Sheraton, Fuerteventura, Wyspy Kanaryjskie

Sheraton, Fuerteventura, Wyspy Kanaryjskie

Rejon w którym położony jest ten hotel został oznaczony przez UNESCO jako obszar za szczególnie zdrowym klimatem, goście mogą wypoczywać na pięknej piaszczystej plaży, a z łagodnego zejścia do wody na pewno będą bardzo zadowoleni rodzice maluszków. Do dyspozycji turystów są kryte i odkryte baseny z  podgrzewaną wodą w tym jeden przeznaczony specjalnie dla dzieci oraz plac zabaw. Dodatkowo na specjalne życzenie można skorzystać z hotelowego programu SPG Kids Pass, który pozwala dzieciom korzystać z przekąsek i napojów nawet jeśli rodzice nie mają wykupionej opcji All Inclusive.

Więcej o: