5 TOP Najlepsze akcesoria podróżnicze na 2012 rok!

Przenośna klawiatura laserowa, idealne gogle na stok, czy trencz zamiast bagażu podręcznego? Poznaj TOP akcesoria podróżnicze na 2012 rok!
Magic Cube - laserowa klawiatura Magic Cube - laserowa klawiatura Fot. materiały prasowe

Magic Cube - laserowa klawiatura

Nikt nie lubi podróżować z laptopem, ale pisanie maili na komórce również nie należy do metod wygodnych. Nareszcie dostaliśmy rozwiązanie: Magic Cube firmy Celluon - przenośną, pełnowymiarową klawiaturę laserową. Pozwala wygodnie korzystać z urządzeń posiadających małe przyciski nawigacyjne lub ekran dotykowy, symulując pełnowymiarową klawiaturę w dowolnym miejscu i czasie.

Laserowy projektor wyświetla klawiaturę na biurku czy innej płaskiej, nieprzezroczystej powierzchni. Użytkownik pisze na niej w taki sam sposób, jak przy użyciu standardowej klawiatury. System czujników opartych o niewidzialną warstwę podczerwieni rejestruje ruchy palców i przekazuje je do urządzenia, które interpretuje je jako odpowiednie litery i znaki.

Magic Cube może być podłączony do wszystkich urządzeń posiadających Bluetooth, włącznie z najnowszymi modelami iPhone, iPad, smartphone'ów Android oraz Blackberry. Można również podłączyć się w trybie plug-and-play do komputerów z systemem operacyjnym Windows. Po naciśnięciu jednego przełącznika, "magiczna kostka" gotowa jest do parowania z urządzeniem przenośnym. Zmieści się łatwo w kieszeni - zawsze w pełni gotowa do działania.

Cena: 500 zł

CamelBak bidon z filtrem oczyszczającym wodę CamelBak bidon z filtrem oczyszczającym wodę Fot. materiały prasowe

CamelBak bidon z filtrem oczyszczającym wodę

CamelBak bidon z filtrem oczyszczającym wodę oczyszcza jakiekolwiek źródło wody z bakterii, wirusów i innych zanieczyszczeń. Dzięki temu bidonowi, już nie musisz się bać pić wody z nieznanych źródeł, ponieważ wszelkie zanieczyszczenia, takie jak wirusy, bakterie i patogeny zostają usuwane bądź zabijane.

Cena: $99, camelbak.com

 

gogle Z3 gogle Z3 Fot. materiały prasowe

Gogle Z3

Gogle Z3 to zaawansowana optyka i technologia GPS w jednym. Gogle idealne na stok. Dlaczego? Obiektywy technologii One-Lens , zawieraspolaryzowany filtr, który nie tylko obniża aż o 99,9 procent odbicia od słońca, dzięki czemu nie męczy oczu, ale i automatycznie dostosowuje się do różnych poziomów światła, przechodząc od lekkich odcieni żółtego w słabym świetle, do ciemnego różu i brązu w świetle jaśniejszym.

Cena: $549,96; zealoptics.com/z3.html

 

trencz trencz Fot. materiały prasowe

Trencz Scotte Vest - 18 ukrytych kieszeni

Specjalnie zaprojektowany trencz dla kobiet podróżujących!

Zalety trenczu?

- 18 dyskretnych kieszeni

- kilka kieszeni na zamknięcie magnetyczne, dzięki czemu możemy bezpiecznie schować np. paszport, czy pieniądze

- materiał wodoodporny

- odporny na plamy

Scotte Vest Woman's Trench, $150, scottevest.com

GorillaPod Hybrid GorillaPod Hybrid Fot. materiały prasowe

GorillaPod Hybrid - przenośny statyw do aparatu

Idealny towarzysz dla aparatu kompaktowego - system Hybrid Gorillapod to najbardziej uniwersalny, przenośny statyw. Możemy oprzeć na nim sprzęt ważący nie więcej niż jeden kilogram.

Cena: $39,95, joby.com/store/

 

Więcej o: