Top 15. Gdzie mieszkają najseksowniejsi mężczyźni?

Gdzie mieszkają najseksowniejsi mężczyźni? Wiele pań pragnie poznać odpowiedź na to pytanie. Oto subiektywna lista krajów, gdzie tych przystojnych mężczyzn można spotkać.
Włochy, Włochy Włochy, Włochy Fot. Shutterstock

Włochy

Włochy to kraj niezwykle atrakcyjny pod wieloma względami. Światowej klasy zabytki, piękne krajobrazy, liczne plaże i ośnieżone górskie szczyty, a na dodatek bardzo przystojni mieszkańcy. Włosi mają gorący temperament, są awanturniczy, głośni, ale też weseli i kochliwi. Mają opinię romantycznych i namiętnych kochanków. Są opaleni, uśmiechnięci, zadbani. Na nadmiar żelu na włosach można przymknąć oko...

Barcelona zdjęcia Barcelona zdjęcia Barcelona zdjęcia/Fot. Shutterstock

Hiszpania

Hiszpania - kraj słońca, flamenco, korridy. Hiszpania to także kraj wspaniałych piłkarzy, dla których nawet nielubiące piłki nożnej panie są w stanie śledzić wielogodzinne rozgrywki. Hiszpanie są przystojni i przyjaźni. Ponadto są nałogowymi uwodzicielami, dlatego trzeba na nich uważać. Jedno jest pewne - świetnie komponują się z pięknym krajem, w którym żyją.

Brazylia, Brazylijczyk Brazylia, Brazylijczyk Fot. Shutterstock

Brazylia

Opalona skóra, poczucie rytmu, niesamowity uśmiech. To, że Brazylijczycy są przystojni możemy stwierdzić bez wychodzenia z domu. Wystarczy obejrzeć kilka brazylijskich telenoweli. Lepiej jednak pojechać do Brazylii i poznać prawdziwych mieszkańców kraju.

Grek, Grecja, Santorini Grek, Grecja, Santorini Fot. Shutterstock

Grecja

Wystarczy spędzić kilka dni w Grecji, by przekonać się, że określenie "wygląda jak grecki bóg" jest w Grecji wciąż aktualne. Grecy są ponadto bardzo towarzyscy, lubią się bawić. Trudno oprzeć się ich wdziękom.

Norweg, Norwegia Norweg, Norwegia Fot. Shutterstock

Norwegia

Norwegia to najlepszy kraj do życia - zgodnie z Raportem o Rozwoju Społecznym z 2011 roku. Kobiety, które odwiedzą Norwegię, będą zachwycone nie tylko czystością i komfortem kraju, ale także mężczyznami, jakich można tu spotkać na ulicy. Norwegowie są wysocy, mają ładne rysy twarzy. Podobają się kobietom.

Argentyńczyk, gaucho Argentyńczyk, gaucho Fot. Shutterstock

Argentyna

Mężczyźni w Argentynie mają bardzo otwarty stosunek do kobiet. Uważają się za macho, a więc gwizdanie na kobiety jest zachowaniem na porządku dziennym. Trzeba jednak przyznać - Argentyńczycy są przystojni. Wystarczy przyjrzeć się piłkarzom reprezentacji Argentyny lub obejrzeć uliczne pokazy tanga w wykonaniu prawdziwych Argentyńczyków. No i ci gauchos*...

*gauchos - pasterze bydła, południowoamerykańscy kowboje

Turcja, Turek Turcja, Turek Fot. Shutterstock

Turcja

Turcy mają ogromne powodzenie wśród turystek z Europy. Skoro tak jest, to muszą być przystojni. Coraz więcej Turków spotkać też można na ulicach polskich miast. Prowadzą na przykład prężnie działające budki z kebabami, co sprawia, że coraz więcej Polek przestaje przestrzegać zasad zdrowego żywienia.

Kanada, hokej, kanadyjczycy Kanada, hokej, kanadyjczycy Fot. Shutterstock

Kanada

Kanada słynie z przystojnych hokeistów, aktorów, piosenkarzy (i nie mamy tu na myśli wyłącznie Justina Biebera). Kanadyjczycy są wysportowani, prowadzą zdrowy tryb życia. Być może z tego wynika ich dobry wygląd.

Rosjanin, Rosja Rosjanin, Rosja Fot. Shutterstock

Rosja

Wiele kobiet uważa, że przystojni są Rosjanie. Władimir Putin ma więcej fanek niż niejeden gwiazdor filmowy. Ale niekoniecznie to on musi być przedstawicielem rosyjskiego ideału męskości w tym rankingu...

Kolumbijczyk, Radamel Falcao Garcia Zárate kolumbijski piłkarz grający w Atlético Madryt Kolumbijczyk, Radamel Falcao Garcia Zárate kolumbijski piłkarz grający w Atlético Madryt Radamel Falcao Garcia Zárate kolumbijski piłkarz grający w Atlético Madryt/Fot. Shutterstock

Kolumbia

Kolumbia słynie z pięknych kobiet, ale mężczyźni też są niczego sobie. Kolumbijczycy są ogromnymi patriotami, są ciepli, otwarci i bardzo gościnni. Sami mówią, że ich kraj skupia najlepszych i najgorszych ludzi na świecie.

Nowak Dziokowić, tenisista serbski/Fot. Shutterstock Nowak Dziokowić, tenisista serbski/Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Serbia

Serbia wciąż kojarzy się głównie z rozpadem Jugosławii, z konfliktami zbrojnymi, które wstrząsały tym krajem w latach 90. Ci, którzy postanawiają odkryć prawdziwe oblicze Serbii poznają nie tylko jej ciekawe zakątki, ale także życzliwych i pomocnych mieszkańców. Zwłaszcza panie są zaskoczone. Czym? Urodą Serbów!

Chris Hemsworth, australijski aktor Chris Hemsworth, australijski aktor Chris Hemsworth, australijski aktor/shutterstock

Australia

Australia to prawdziwa mieszanka etniczna i kulturowa. W Australii można spotkać obywatela każdego kraju świata. Rdzenni mieszkańcy Australii - Aborygeni - stanowią obecnie zaledwie niecałe 3 proc. ogółu populacji. Australijczycy stanowiący większość, czyli potomkowie emigrantów, są mocno przekonani o tym, że mieszkają w raju, mają wszystko i w związku z tym nie mają żadnych powodów do zmartwień. Są bardzo uprzejmi, rozmowni, a do tego bardzo często przystojni.

niemiec niemiec Fot. Shutterstock

Niemcy

Stereotypowy Niemiec ma blond włosy i niebieskie oczy. Zdaniem Brytyjek to właśnie Niemcy są najseksowniejszym narodem w Europie (wynika z przeprowadzonego w 2008 roku badania). Zgadzacie się z tym?

brad pitt brad pitt Brad Pitt/Fot. Shutterstock

USA

Czy mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mają jakieś szczególne cechy? Na którym miejscu powinni się znaleźć? Ogromna liczba przystojnych gwiazdorów filmowych amerykańskiego pochodzenia sprawiła, że Amerykanie muszą być w tym rankingu.

Filip Bobek Filip Bobek Filip Bobek/Kapif

Polacy

A na którym miejscu powinni znaleźć się Polacy? U nas w końcu też nie brakuje przystojnych mężczyzn.

Więcej o: